Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek kik a keményebbek?...

Szerintetek kik a keményebbek? A romák vagy a migránsok?

Figyelt kérdés

2018. jún. 1. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a cigányok. a nőknél mindenképp.
2018. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%
A migránsok...
2018. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Harcedzett vad helyeken alap a gyilkosság és kemény túlélés , nincs víz se biztos háttér csak gond és veszély . Ezt öröklik . A modern kitartott világban a gyaneszok attól még hogy sitten voltak meg a videoklippek négereit mexikóit másolják gagyiban nem fognak tömegével fegyvert fogni egy eszméért sem önfeláldozóan robbantani merényletelni míg azok simán .
2018. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alex Fly ***** válasza:
39%
Egy roma migráns?
2018. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem igazán értem a kérdést, mit értesz keménység alatt.

Azt elismerem, hogy a romák anyagi helyzete általában nem rózsás és ezzel az életkörülményeik sem, de általánosságban Szíriában, meg Afganisztánban nehezebbek az életkörülmények, éghajlat, vízellátás, élelem és még munka tekintetében, ott nincs segély, vagy közmunkaprogram, legfeljebb nemzetközi segélyek csurrannak, aminek a javát ellopják és megy a feketepiacra és ez Afrikára is áll valamennyire.

Aztán egy afgán családostul elkutyagol a magyar határig, vagy gumicsónakkal nekivág az óceánnak, hm, szerintem kőkemény emberek.

Ezzel szemben a cigányok többed magukkal agyonvernek idős, védtelen embereket, na nem mindegyik, de ilyesmit lehet látni a híradóban, vagy azt, hogy lopnak, csalnak, csencselnek, nem tudom milyen 'kemény' tevékenységet lehet tulajdonítani nekik?

Nekem volt cigány kollégám, barátságos, eszes fiatal kölyök volt, teljesen normális, becsületes, talpraesett, de az átlag cigányra az az asszociáció, hogy kemény, nem vonatkozik, legfeljebb úgy, hogy keményen iszik, meg a kollégám jellemzői sem, legalább is nem az a közvélemény.

Hogyan kemény egy cigány?

2018. jún. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Egyik sem kemény... Kicsinyes, sunyi, idióta, prolik... Mindketten
2018. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
21%
Istenem..ennyi rasszista. A romák és a bevándolók is ugyan olyan emberek mint mi vagyunk. Senki sem tehet arról hogy hova születik. Meg van értve hogy sok roma helytelenül viselkedik de a magyarok között is sok ilyen ember van. Nem értem hogy lehet bennetek ennyi rosszindulat. Kérdező beléd pedig sok kedvesség szorult! -.-
2018. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

Ez nem rasszizmus, hanem becslésen alapuló valószínűségszámítás.

Ha egy idegennel találkozom, akkor indokolt az óvatosság, addig, amíg ki nem derül, hogy milyen ember.

A romák esetében jelentősebb az esély, hogy negatív vélemény alakul ki, pusztán azért, mert viszonylag kis létszámuk (600 ezer ember) ellenére komoly számban reprezentálják magukat a börtönökben (cirka 50-60%).

Mindez nem jelenti azt, hogy bármelyik roma bűnöző, csak a sansz nagyobb erre.

A migránsok kissé mások, de amikor beletarolnak a tömegbe, meg özönlenek máshová élősködni, az riasztóan hat világosan gondolkodó emberekre.

2018. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Össze kell ereszteni őket és kiderül.
2018. jún. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!