Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vannak olyan ismerőseitek...

Vannak olyan ismerőseitek vagy ti akár aki Nyugat Euróban lakik? És a közeletekben migránsok laknak?

Figyelt kérdés
Ti,hogyan élitek meg mertek kimenni az utcára?

2018. márc. 17. 09:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Nekem kolleganőm ezért költözött most vissza Angliából ide.
2018. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Én Angliában élek már 13 éves korom óta. Iskolába is ide jártam ami eleinte nem könnyítette meg a dolgom, mivel az egész osztályban egyedül voltam fehér... Azóta vagyok antiszoc. Sokkal jobban érzem már magam amikor egyedül lehetek, nem szeretek helyekre eljárni, sem pedig emberekkel találkozni. Éveken keresztül úgy jártam az iskolát, hogy kutya se szólt hozzám, és énse szóltam senkihez. Abba az iskolába ahova én jártam, ott kb 800 diák lehetett. Abból csak ~20 fehér volt össz-vissz...

Nagyon menthetetlen a helyzet ebben az országban. Szinte mindenhol túlnyomó többségben vannak ezek a muszlim bevándorlók. A városban, a buszokon, a szomszédaid... Mindenhol. Anglia már úgy néz ki mint Pakisztán. Le van lakva, sok helyen büdös van, mindenhol csak a sátorosok sétálgatnak függönnyel terőtől talpig, mkndenhol fű szag (még a suli bejárat előtt is), illetve mindenhol meglátszik mennyire tanulatlanok. Csak üvöltöznek, szemetelnek... Végülis mit kell szépíteni, olyanok mint otthon a cigányok, csak ezek sokkal többen vannak. A legtöbbjük már 3 generáció óta itt él, de angolul még mindig tagolva beszél. De az urdut azt simán hadarja.


Persze vannak kivételek is a bevándorlók között. Vannak normálisak is.

De ez nem változtat azon, hogy diploma után költözök el ebből az orazágból. Megmerem kockáztatni, hogy Európa legunalmasabb és legcsúnyább országa. Anglisztán.

2018. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Első hozzászóló hova költözött ?
2018. márc. 17. 11:30
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintetek a Svéd nő aki Magyarországra költözött igazat mond szerintem igen.
2018. márc. 17. 11:32
 5/19 A kérdező kommentje:
Ti ha még jobban elfalyul a helyzet haza költöznétek?
2018. márc. 17. 11:33
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Londonban élek,bevándorlók lakta kornyéken, és bár egyetértek, hogy a migránsáradatot meg kellene állítani, de ezt a kozbiztonság dolgot úgy felfújja a magyar média, hogy az már szánalmas.

Egyáltalán nem kell félni sem az araboktól sem a feketéktol sem semmilyen migránstól , és az, hogy itt nyugaton az emberek félelemben élnek, ahogy otthon a hiradóban elmondják egyszeruen HAZUGSÁG!

2018. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.
2018. márc. 17. 15:44
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Svácjban élek, minimális a migráció - lényegében én is annak számítok :), mert nem vagyok állampolgár :D


De arab, ilyesmi nem sok van, a közbiztonság egész okés, nem félek egyáltalán. Budapesten előbb támad meg egy csöves :D

2018. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Svájc önálló ország tudtommal oda nem mennek arabok.
2018. márc. 17. 18:38
 10/19 anonim ***** válasza:

A suhancok a veszélyesebbek, bár komoly esetet nem láttam, azért vannak apróságok.

Fogdossák a nőket, ha falkában vannak, személyesen két alkalommal volt hozzá szerencsém. Nem vagyok már fiatal, de régen öklöztem, tudok bunyózni, ma is kocogok, így hát közbeavatkoztam mindkét esetben. Az egyiknél kettőt levertem, a többi meg elpucolt, a másik már nem ment ilyen simán, kaptam a szemem alá, meg bicskát is előkaptak, így hát itt durvább voltam, minden erőmmel kellett küzdeni, de a végén szerencsémre egy német is a pártomra állt és ketten végül elintéztük őket.


Sok ilyesmit hallani és szerintem van benne igazság, munkatársak meséltek velük megtörtént eseteket.

Annyi jó lett a dologból, hogy az első nő bátyja országos cimborám lett, még jobb melót is szerzett nekem, de már hazajöttem tavaly, Ő hozott haza, mert nem bírom már annyira a folyamatos állást és a kemény melót, meg a lakással is problémáim lettek.

Hárman béreltünk egy házat a városon kívül, de a tulaj kiadta az utunkat, mert a bevándorlókért cserébe sokkal többet fizet nekik az állam és nem könnyű lakást találni.

Minket, vendégmunkásokat bezzeg senki sem támogat, csak az adót szedik be rajtunk.

A másik család is hálás volt, elvittek vacsorázni, sörözni, meg még moziba is egyszer, ők fel is akarták jelenteni a migránsokat, de úgy tudom, nem lett belőle semmi, mert mindennapos eset, majdnem minket cseszegettek, illetve a német fiút, mert az valami karót, vagy botot is felkapott, azzal csapott le vagy kettőt. Engem békén hagytak szerencsémre.


Lopást is láttam, kifizetett bevásárló kocsiból kapott ki egy néger kölyök valamit, aztán iszkiri, de nálam fürgébbek megkergették, azt nem tudom, sikerült e elkapni.


Mindemellett ha többen vannak, akkor csöppet sem illedelmesek, ordibálnak, tolakodnak, lökdösődnek, karattyolnak a nyelvükön, elég riasztóak.


Lehet, hogy még visszamegyek, valami kisebb faluba, amit nem leptek el, valami nyugis melóra, de még meggondolom.

Egyre szlamosabb hely Németország sajnos.

2018. márc. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!