Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Amerikában van a Marco - Polo...

Amerikában van a Marco - Polo játék. Mi értelme van?

Figyelt kérdés

Azért tettem ebbe a kategóriába mert máshonnan még nem hallottam, csak az amcsiknál jellemző.


Van ez a játék, hogy az egyik gyerek mondja hogy Marco, a másik meg azt, hogy Polo. Ezt órákig képesek mondogatni, nevetnek is közben, szóval biztos van valami értelme mert látszik rajtuk hogy élvezik. De mégis mit? :D


Látom hogy már van itt egy Marco Polos kérdés, de ott körben állnak és egy bekötött szemű keresi a többieket. Én nem erre gondolok. Csak simán olyanra mikor mondogatják, iskolában, otthon, akárhol.


2010. jún. 19. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi egyéb értelme nincs, a játékra utalnak vele. Amerikai "humor".
2010. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Á akkor mi ezért nem értjük :D
2010. jún. 19. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is csak ennyit találtam róla [link]


Szóval szerintem ez így egy játék, de ha csak simán mondogatják, az csak valami poénkodás, mint amikor mi harmadikban a vonaton hazafelé 3 órán keresztül mondogattuk, hogy "tíz kicsi fasirozott hazafelé masírozott" :D

2010. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

bemennek 1 medencébe(lehetőleg ahol sok tárgy van)

és van 1 ember, aki becsukja szemét, és a szélére megy, majd a többiek nem el bújnak, csak így hozzá simulnak pl egy tárgyhoz, hogy nehezebb legyen megfogni. ha azt kiálltja a becsukott szemű hogy marco, akkor polot kell mondania a többieknek, és hang alapján oda megy. Magyarul angol erre csörög a dió xD

2011. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!