Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Kik hallgatnak ilyen zenéket...

Kik hallgatnak ilyen zenéket hogyaz ilyenek mindig felkapott a youtubeon?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=LWvhyf-jGTU

Egy ismerősöm sincs ilyen, de rádióban sem hallom ezeket.


2018. szept. 4. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Youtube-on már nem lehet kiigazodni, nem lehet pontos statisztikát készíteni a megtekintési számok alapján. Sok videót/zenét sosem ajánl fel (van ami le van tiltva az országban, illett olyannal is találkoztam már hogy a kereső ki sem dobta, de VPN-t használva meg igen), de van olyan amit meg mindenki képébe betol. Amit linkeltél szerintem az is ilyen lehet, kb. egy hete láttam ajánlott videók között, valamint akármilyen témájú videót néztem mindig bedobta hozzá kapcsolódónak. Ma reggel meg is néztem hogy mi lehet ez, ha már ennyire ajánlgatja.

Egyébként nekem sincs ismerősöm aki ilyet hallgatna. (Én egyáltalán nem is hallgatok magyar zenét, ezért is furcsa hogy a YT folyamatosan beajánlja többek között ezt a számot is.)

2018. szept. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A YouTube-on elsősorban kiskamaszok lógnak, nekik még kielégítő ez a zene.


A rádió más célcsoport, zenetévé már nincs.

2018. szept. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a rádióban nem hallasz egy számot, az még nem azt jelenti, hogy nem lehet népszerű egy dal. Egy csomó olyan zene van, amiket sose játszott a rádió, mégis népszerűek, és mindenki ismeri, netán lájkolta is, csak már nem a rádió a közvetítő média, hanem az internet.
2018. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kirázott a hideg tőle.

A neten tuti hallgatják páran, de van egypár fiatal vagy nyál/ízlésficammal rendelkező valakik, akinek ez a style bejön és leszedi a netről, és/vagy megveszik.

2018. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt max küldözgetik egymásnak a melegítőben lézengő kultúrkörben, aztán lesz belőle egyfajta statisztika.
2018. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!