Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem kerülik ki az...

Miért nem kerülik ki az emberek a nagydarab embereket közlekedés közben?

Figyelt kérdés
Nagyvonalúan bambulnak a semmibe futkározásuk közben és mintha elvárnák, hogy egy nagydarab ember odébb álljon. Azt azért jó lenne belátniuk, hogy egy 190 cm-es 96 kg-os embernek nekifutva ők fognak elesni.
2019. aug. 6. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
És a nagydarab ember nem tud kikerülni, mert... ?
2019. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem számít, hogy ki mekkora. Bármelyik kikerülheti a másikat. És nem is kell belőle ügyet csinálni. Nyilván az kerüli ki, aki észreveszi. Ha meg nem veszik észre egymást, akkor legfeljebb egymásnak mennek. Gondolom, nem óriási nagy sebességgel száguldoznak gyalogosan az emberek, úgyhogy nem lesz gond :D
2019. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

"Azt azért jó lenne belátniuk, hogy egy 190 cm-es 96 kg-os embernek nekifutva ők fognak elesni."


Ismered azt a magyar mondást, miszerint minél nagyobb, annál nagyobbat esik ;) ?

2019. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A férfiember 100 kiló alatt csak karácsonyfadísz.
2019. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem tudom de az én 201cm 130kg-ommal simán kikerülök bárkit. 😀Ez olyan nagy dolog lenne? Biztos a sok edzes. 😀
2019. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Én eddig azt vettem észre, hogy a nagyobb daraboknak luxus pár métert oldalazni, mindig én szlalomozok, meg ugrok egyet jobbra, kettőt balra. A többiek meg mennek egyenesen, néznek előre mint a birka. Egyszer mikor nem mentem arrébb, akkor még belém is jött egy két ajtós szekrény..

Nem akarok általánosítani, nyilván van olyan 100 kilós is, aki simán kikerülne..gondolom

2019. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Tény és való hogy magasságtól és súlytól függetlenül ki lehetne kerülni az embereket. Én sem szeretek amúgy kerülgetni mert ha az elsőt kikerültem, akkor a második elvárja hogy őt is és ez így folytatódik. Ha nem akarsz úgy kinézni mint egy félőrült, akkor játszál Mózest. A lehető leghatározottabb módon előre hogy az emberek lássák : ha nem kerülnek ki, ők járnak "rosszul,,
2019. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Állj úgy, hogy ne legyél útban, akkor nem kell kerülgetni.
2019. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
És a nagydarab ember miért nem tudja a másikat kikerülni? Sztem a megoldás erre az, hogy senki ne az út közepén menjen, hanem a jobb oldalon, és ha neadjisten mégsem, akkor az kerüljön, aki a "rossz oldalon" van.
2019. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!