Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mikortól érdemes téli kabátot...

Mikortól érdemes téli kabátot felvenni?

Figyelt kérdés
Azért is írom ki ezt a kérdést mert nem sok emberen látom én viszont éjszakás vagyok és fázom de nem szeretnék hülyének tűnni most kb 15 fok van. Ne támadjatok a kérdés miatt csak normális emberek írjanak. Köszönöm.

2019. szept. 23. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha fázol, vegyél fel kabátot meg pulóvert. Ne foglalkozz azzal, hogy más mit gondol.
2019. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igaz. :)
2019. szept. 23. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Akkortól érdemes, mikortól szükségesnek érzed :)

Ha ez szeptember 23, akkor az, ha csak november 23, akkor az.

Én láttam embereket a napokban télikabiban

2019. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb rétegesen öltözni, mert akkor van hová vetkőzni:)
2019. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
92%

Átmeneti kabátot 16,5 foktól kell felvenni.

Téli kabátot 4,5 fok alatt kell hordani.


Ellenkező esetben a rendőr megbüntet :p

2019. szept. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem egész nyugodtan hordhatsz már télikabit, felénk reggelente voltak már 4-5 fokok is. Éjszakás műszak végén egy vékony, és felette egy vastagabb pulcsiban kellemetlen volt a hazaút, a télikabát lazán felfért volna. Különben meg ha éjszaka vagy korán reggel végzel annyi ember úgyse jön veled szembe az utcán, vagy ha mégis valószínűleg ők is fáznak, és irígykedve néznek rád hogy te nem. :D
2019. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elég sokan vannak megfázva, inkább öltözz melegen, ne törődj vele ki mit mond. Én nappal mozgok, de nagyon fázós vagyok, én is felvettem már a téli kabátot
2019. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2019. szept. 25. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!