Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kérjek meg egy olyan...

Hogyan kérjek meg egy olyan fiut akit nem ismerek, hogy legyen a párom a szalagavatón? 18/l

Figyelt kérdés

Hogyan kerjek meg egy fiut hogy tancoljom velem szalagavaton?

18/l



2019. okt. 8. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jobb lenne ismerőst kérdezni. Nem tudom te mit szólnál ha egy idegen oda állítana és mondaná: Hali, nem akarnál velem táncolni?...
2019. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Még csak most találod ki? Mikor lesz a szalagavatótok? Nekem uncsitesómat full ismeretlenül már első nap felkérte egy srác. Még csak látásból sem ismerték egymást. Visszautasította, mert sportember és nem tudott volna a próbák nagy részén ottlenni. Tavaly egy osztálytársnőmet kérte fel egy fiú, ők mondjuk ismerték egymást. Az a fiú aki pedig uncsitesómat akarta felkérni, végül az egyik barátnőmet kérte fel, és tudtommal csak látásból ismerik egymást. Az egyik osztálytársamat meg felkérte egy csaj, azazhogy nem a csaj, mert az félt, hanem megkérte valaki, hogy táncoljon már vele, elvállalta és azt sem tudja hogy hívják a lányt. Tavaly is volt ilyen lány kéri fel a fiút sztori, de ott ismerték egymást rendesen is.
2019. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj oda hozzá mielőbb és kérdezd meg tőle, hogy van e már valaki, akivel táncol, vagy van e szándékában valakit megkérni partnernek?

Ha nincs ilyen, akkor simán megkérdezheted szerintem, hogy nem akarna e veled táncolni, ha meg almás, akkor annyi baj legyen, egy próbát megér, de ha sokat téblábolsz, akkor csökken a valószínűsége a sikernek.

Az a fontos, hogy ha negatív a válasz, akkor se keseredj el, ne vedd a szívedre.

Valóban nem túl sok az esély, vagyis ha megkérdezed, semmit nem vesztesz, ha nem jön össze, nyerni viszont esetleg nyerhetsz vele, ha tetszik neked.

2019. okt. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!