Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi van, ha az ember nem megy...

Mi van, ha az ember nem megy el a szalagavatóra?

Figyelt kérdés
A sajátjára.
2010. júl. 17. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem semmi. Nálunk is volt pár gyerek aki nem ment el. Semmi következménye nem lett.
2010. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha előre szólsz az osztályfőnöknek, hogy más programod lesz, ami nagyon fontos, és nem tudod átteni más időpontra, nem baj. Nekem volt egy srác az osztályban, aki ezt csinálta. Nem lett belőle semmi probléma.
2010. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem megy el egy ilyen eseményre az azt mutatja mindenesetre az én szememben, h nem szerette az osztályt és nem is érdeklik az efféle dolgok! A szalagavató egy osztály miatt van táncokat próbálsz v énekelsz tök mindegy a lényeg, h együtt van az osztály! Én részt vettem benne és tök jó volt + jó érzés volt a szalagot is megkapni!
2010. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha elmegyek a szalagavatóra, de nem táncolok?
2010. júl. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi baj sincs, ha nem mész el, ha nem táncolsz, tökmindegy, lényegében magánügy. nálunk többen is voltak így. én sem mentem, nekem unszimpatikus az egész felhajtás.
2010. júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!