Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kolbász és pálinka van a...

Kolbász és pálinka van a hütömben. Akkor én most paraszt vagyok? Mitöl számít egy ember annak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 09:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is van..sőt, még hagyma is. :)))


Lehet, hogy nem vagyunk elég trendik, mert nem bio kaukázusi kefír van a hűtönkben, és nem sétálgatunk télen-nyáron 1.5 literes ásványvízzel a kezünkben? ;)

2011. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A kaukázusi kefír mióta trendi étel? Szerinted a régi időkben nem fogyasztottak ilyen tejterméket?

És a forrásvíz?


Kérdezőnek: nem az étel minősít valakit, ugye a parasztnak is két jelentése van.

2011. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

A BIO-n van a hangsúly, mint vakításon. :)


Persze, iszok én is forrásvizet, csak valamiért eszembe jutott az a látvány, ami minden reggel fogad a BKV-n. Fiatal lányok (bár alig bírják el, és kapaszkodni nem tudnak tőle), 1.5 literes ásványvizet cipelnek a fél órás útra, mintha egyfolytában innának...pedig nem. :))

Ez amolyan divat lett tavaly nyáron.

2011. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedéstől lesz valaki az, nem attól, hogy mit eszik.
2011. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
uristen ember XD nem attól leszel paraszt ami a hűtődbe van... Attól számít valaki annak ha bunkón lekezelően nagypofájúan beszél, bánik másokkal!!! ez a rosszabik jelentése, a pozitív jelentése pedig a kis önellátó élelemtermelő emberkék vidéken kb :) minden álmom hogy az legyek és a napi kajánkat családdal együtt meg tudjuk teremteni magunknak, ne kelljen a sok szart vásárolni a hipermarketekben.
2011. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
divat lett az ásványvizezés??? :D na a paraszt inkább te vagy baaaaz :D igyál cukros édesítőszeres löttyöket akkor... főleg nyáron ezer fokban bkv-n tényleg nagyon meglepő hogy 1.5 literes ásványvíz van az embereknél... pff XD
2011. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#6/6


Húha... megpróbálom még egyszer leírni "baaaaz " :))

(utólagos engedelmeddel loptam az szókincsedből én, mint paraszt)


Én is ásványvizet iszom, nem is nagyon ihatok cukros üdítőt, szóval ha lényeg nem ezen van, ezt nem magyarázom tovább. :)


Egyszerűen csak megemlítettem egy észrevételt, miszerint a fiatal (és csakis a fiatal) lányok kezében minden TÉLEN is 1.5 literes ásványvizet látok, amit nem szatyorban visznek (ahogy logikus lenne), hanem ölelgetik. Ez miatt nem tudnak kapaszkodni, esnek hasra, inni megintcsak nem tudnak belőle.

Ez egy divat lett. Ennyi. Két éve nem láttál még ilyet. Tavaly nyáron kezdődött. Fél órás BKV-s útra ne mondd, hogy nem elég egy fél literes palack a női táskában elrejtve? :) Mellesleg elég sok üzlet van errefelé falun, ahol lehet venni. :)


De mindegy, nem írtam semmit, mert ha ezt a kis gondolatot is magyarázni kell, akkor gond van, és nekem nincs időm erre, mert megyek ganét hányni. :)

2011. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az előző a 6/7-nek szólt.
2011. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Na mégegyszer!


Szóval a 6-os hozzászólónak szólt. Baaaaz...bocsánat, hiszen paraszt vagyok, most használok először laptopot (vagy mi ez...)

2011. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
mert a fiatal lányok biztos gondolkodnak is néha hogy jobban megéri a másfél literes mint a feles... és nem hiszem hogy a fél órás út után eldobják, nem csak abban a fél órában szoktak inni az emberek amíg utaznak, a másfél literes meg nem fér bele kényelmesen a női táskába :D ugyhogy jó ganyé hányást ;)
2011. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!