Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Beszéljek vele vagy ne? Mit...

Beszéljek vele vagy ne? Mit mondjak neki? Ma találkoztam az egyik "barátommmal", nem rég óta ismerem, nem sokat beszélgettem még vele!..

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy nem ártottam neki, de lehet hogy haragszik rám, ma direkt másfelé nézett amikor elment mellettem az utcán, szóval felém se nézett:(! Nagy dilemmában vagyok, ez mit jelent, haragszik rám? Pedig én nem ártottam neki! Személyesen nem beszélnék vele, mert csak ritkán találkozok vele! Írjak neki myvipen, hogy mi franc baja van velem? Hogy kezdjek neki, tippeket várok, vagy mit csináljak?!



másfelé néz felém se bámul


2008. nov. 17. 18:45
 1/2 anonim válasza:
Ha fontos neked o akkor irj neki es kerdezd meg ,hogy miert ilyen veled mostanaba?!
2008. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy- két pasinál tapasztaltam, hogy szándékosan nem néznek a másikra. Ugyan ez az eset volt, de bátorkodtam megkérdezi, és semmi baja volt... >_<'..fiúúk.
2009. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!