Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy lány odamehet-e egy...

Egy lány odamehet-e egy fiúhoz, ha megismerte? Megkerestem iwiwen egy srácot, egy kérdéssel. Majd váratlanul találkoztam vele egy diákkonferencián. Úgy éreztem, hogy ő is megismert, aztán rávettem magam, és odamentem hozzá.

Figyelt kérdés

De nem ismert meg Aztán a "majd még beszélünk" mondattal elment, én meg egy barátjával beszélgettem még. Rém kínosan éreztem magam. Főleg, hogy jó pasi. Lehet, hogy voltak már akik ilyen alibivel akartak neki nyomulni? De bennem nem volt ilyen szándék.

A srác tanácsadással foglalkozik.

Azért iwien írtam neki, mert nem találtam más elérhetőséget. + levélben ő mondta, hogy keressem meg élőben.


2009. febr. 11. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem csináltál, valószínűleg dolga volt, esetleg ő is ismerősöket akart megkeresni a konferencián, azért lépett le sietősen. Pláne a tanácsadók állandóan kergetik a potenciális klienseket, nem kizárt, hogy a konferencián is ezerrel építette az üzletet.
2009. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menjél oda hozzá, ha már megbeszéltétek. Egy kicsit kevésbé nyomuljál... de amúgy semmi gond.

Egyenjogúság van.

2009. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a középkorban élünk...
2009. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!