Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Két kolléganőmmel welnesezzek...

Két kolléganőmmel welnesezzek meztelen?

Figyelt kérdés
Két kolléganőmmel elmegyünk wellesre egy olyan helyre ahol a szaunát és a medencét lehet használni fűrdőruha nélkül is és fürdőruhában is.Ők fürdőruhában szeretnék használni.Ha én meztelen használom miközben Ők pedig fürdőruhában az nem ciki?

2020. jan. 3. 21:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
De
2020. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
mehetek? akkor már kevésbé lenne ciki
2020. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
6%
Miért lenne? Felnőtt nők vagytok, nekik is olyan, mint neked. Ha egyikőtök sem érdeklődik a nők iránt (is), akkor semmi gond.
2020. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

hogy kinek mi ciki, teljesen szubjektiv

de pusztan abbol a tenybol, hogy egyaltalan feltetted a kerdest, latszik, hogy nem erezned magad jol a helyzetben

2020. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Én azt hittem pasi vagy... Te jól érezenéd magad előttük meztelen?
2020. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
De most akkor te is nő vagy?
2020. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván nő, különben normálisan leírta volna a helyzetet.

Ki fogsz lógni közülük.

2020. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl zavar az is ha a többi meztelenés csak rajtam van ruha meg fordítva is.
2020. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
En megkerdeznem, zavarja-e oket ha furdoruha nelkul megyek be. Ha nem, meg nekem se kenyelmetlen, akkor oke.
2020. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Az kevés, hogy megkérdezed. Mert neked volt rá időd előtte, hogy átgondold, akinek felteszed a kérdést, annak meg nincs rá ideje, hogy átgondolja a választ, főleg, ha ott helyben kérdezed csak meg. Meg eleve az udvariaskodás azt fogja mondatni vele, hogy "ááá, nem zavar" - aztán meg simán kiderülhet, hogy mégiscsak zavarja, de akkor már késő, nem fogja mondani, csak némán tűri...
2020. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!