Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Két kolléganőmmel welnesezzek...

Két kolléganőmmel welnesezzek meztelen?

Figyelt kérdés
Két kolléganőmmel elmegyünk wellesre egy olyan helyre ahol a szaunát és a medencét lehet használni fűrdőruha nélkül is és fürdőruhában is.Ők fürdőruhában szeretnék használni.Ha én meztelen használom miközben Ők pedig fürdőruhában az nem ciki?

2020. jan. 3. 21:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Megyek segitek 65/F
2020. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
20%
Nem értem az ilyen idiótákat (mint te). Mi f...ért kell meztelenül lenni, mutogatni magadat? Belehalnál, ha fürdõruha lenne rajtad, mi. Én tuti megfejelnélek, ha barát létedre levetkõznél elõttem, mellettem. És nem azért, mert rádizgulok, vagy mert prūd vagyok, hanem milyen már ez? Barátok elõtt normális ember nem vetkõzget le. Ha nudista hajlamaid vanak, akkor meg a pasiddal vagy a csajoddal csináld. Ostoba
2020. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 TappancsMancs ***** válasza:
56%

Szerintem nincs semmi értelme meztelenül wellnessezni, egy sima fürdőruha teljesen megfelelő hozzá. Minek? Nem lesz tőle hatékonyabb semmi.


Szerintem fölösleges maga az egész ahogy van, de mint írták minek is kellene kilógni ebben, ha nincs jelentősége?

2020. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 TappancsMancs ***** válasza:
Na. El sem olvastam a válaszokat és más is kitért a lényegére, bár a közlésmód talán némi finomításra szorul... :)
2020. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igaz semmire sem mentem vele.Azóta a wellnessezés megtörtént.Mivel az ott lévők közül a fele meztelen volt és lányok is voltak úgy,nem bírtam ki,hogy magamon hagyjam a fürdőruhát.Nem éreztem volna jól magam úgy,hogy látom,hogy lehet meztelen is lehet lenni.Nem is értem az olyanokat akik nem vetkőznek le.Sokkal kellemesebb mint fürdőruhában.Ha meg valaki elmegy egy ilyen helyre ahol van lehetőség arra,hogy aki akar az így legyen,akkor az számítson rá,hogy lesznek akik ezzel a lehetőséggel szeretnének élni és ne legyen felháborodva.Gondolom senki sem kényszerítette,hogy oda menjen.
2020. jan. 7. 10:14
 16/22 anonim ***** válasza:
64%
De jó, hogy csak a leglényegesebbet hagytad ki, a nemedet...
2020. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
25%
Mondom, hogy ilyenkor rögtön lehet tudni, hogy nő az illető.
2020. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha eleve olyan helyre mentek ahol mindkettő változat megengedett tehát nem az van hogy ebben a medencében vagy teremben csak meztelen a másikban csak fürdőruhában hanem vegyesen akkor lényegében igen. Az hogy egy társaság vagytok, ők nem szeretnek meztelen mutatkozni mert szégyenlősek például, te pedig simán mert szereted az ilyet akkor nyugodtan. Persze kérd ki a véleményüket hogy zavarja-e őket ha meztelen lennél bár ha ott mások is lesznek akik esetleg meztelenkednének akkor mondjuk értelmetlen lenne megkérdezni, de udvariasságból én azért megkérdezném és eszerint tenném. Ha őket zavarná tiszteletben tartanám. Bár a szaunázást én csak meztelen használnám akár tetszik nekik akár nem, én olyankor lepedőt sem teszek magamra csak is magam alá szigorúan azt is csak azért hogy mégse a csupasz seggemmel izzadjam össze a padot meg más izzadtságába üljek bele.
2020. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Zola18 válasza:
16%
Igaz már érvényét vesztette a kérdés de a véleményem az hogy igenis vérciki ha egy szaunába valaki mesztelenűl megy be. Rakj magadra egy törölközőt mert ez csak magamutogatás. Pláne ha a kolleganőidet is kellemetlen helyzetbe hozod ezzel (és hidd el hogy kellemetlen nekik ha még a szaunát is fürdőruhában használják). Személy szerint én imádok szaunázni de pont az ilyen emberek miatt nem járok szívesen, mert kellemetlen ha elémterpeszt egy idegen. A medence az más téma, oda nem tudsz bevinni törölkőzőt.
2020. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
34%
Kb a magyarokon meg a törökökön kívül mindenki meztelenül szaunázik. Ebből is látszik mihez vagyunk közelebb. Persze nem kell bunkón s másiknak megmutatni a lukunkat.
2020. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!