Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
(Ugyanezt a kérdést már feltettem, de végülis nem kaptam rá igazi választ)A legjobb barátnőm(14) már kb 2 éve tök Japán mániás, de annyira hogy: Japán kaját eszik, Japán mintás füzetei vannak, a kutyájának meg a macskájának is japán nevet adott, tanul valamennyire japánul és ami a legjobban zavar, hogy állandóan animéket néz meg mangákat olvas és állandóan animéket rajzol, és ezek nagyon perverz és sátánista dolgok ha az ember jobban megnézi, a másik hogy még a psp-jén is Narutós játékokkal játszik, és egyszerűen már a tököm tele van hogy mindig megy anime konra és minden baromságot felvásárol, csak azért mert japán...A mobiljába a neveket is japánul írja be!meg szeretném ezt mondani neki, de egyszerűen nem tudom hogy mondjam el neki úgy, hogy ne bántsam meg. Eddig azt reméltem hogy kinövi de nem! Már nagyon kiborító!
2010. júl. 22. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem egyik haverom ilyen na jó talán ennyire nincs bele bolondulva de különbem ez téged miért zavar?:D
2010. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

14 évesen ne várd, hogy kinője, hszem gyerek. ezt a leírtak is bizonyítják. Majd ha felnősz egy picit te is (nem lenézésként mondom), megérted, hogy azért barát vki, mert elmondhatja őszintén a másiknak a véleményét, sértődés nélkül. Ha ezen megsértődik, akkor nem igazi barát.

Magyarázd el neki a véleményedet, ebben még semmi rossz nincs.

2010. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy kinövi, vagy idősebb korára megtanul japánul és haszna lesz belőle. De ha téged zavar, mondd meg neki hogy előtted ne erőltesse.
2010. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de akkor is ha nem lenézésként mondod, most nem nekem kell felnőni...mert igaz a barátoknak el kell tudni mondani a véleményüket, de mások meg azt mondják hogy el kell fogadni a másikat...szóval nem tudtam hogy mit csináljak mert ez nem csak egy kis hóbort hanem már elég beteges
2010. júl. 23. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!