Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Hogyan mondjam meg neki hogy büdös?

Figyelt kérdés
24 éves egyetemista vagyok, vidéken. Az albérletben a szobatársam elviselhetetlenül büdös. Informatikusként dolgozik, de egész héten nem fürdik, két hétig teljesen ugyanabban a ruhában van, még alsónadrágot sem cserél. Haza jön leül a gép elé játsznai, néha eszik. Budapestről egy spár reklám szatyorral érkezik, én meg telepakolok egy sporttáskát pólóval egész hétre. Szellőztetni nem tudok, mert hideg van kint és ugye fázik pedig senki nem fázik meg attól ha 5-10 percig nyitva van az erkélyajtó. Ja és a konvektor zabálja az oxigént és egy idő után meg lehet amúgy is fulladni. Ma rosszul is lettem. Elköltözni nem akarok, mert jó a hely, van valami ötletetek hogyan idegeljem ki, hogy elhúzzon innen?
2010. dec. 2. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Kérd meg, hogy fürödjön le. És vegyél neki célzásként egy pár zoknit és alsógatyát. (sztem ennyit megér!)
2010. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
Talán ha valahogy tönkretennéd a gépet, vagy megakadályoznád, hogy a szobában használhassa.
2010. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Csak egyszerűen. És kedvesen. Mondd ezt: lazán)

szeretnélek valamire figyelmeztetni. A saját szagunkat nem érezzük, mert megszokjuk. De kinevetnek téged a hátad mögött, mert van egy kis punk szagod.

..?

igen

...

ha egy ruhá tfelveszünk, amiben már megizzadtunk, másodszor büdös lesz. Ha nem akarod kimosni, ki kell akasztani éjjelre a szabadba, akkor felfrissül.

..ne haragudj, uge nem bántottalak meg?? gondoltam szólok

....

....

és este le kel zuhanyozni.

Én reggel isa szoktam biztos ami biztos

..

a nők nagyon kényesek.


..


Kivéve ha punk. A punkoknak muszáj legyen egy kis szaguk.

2010. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Uu ez nagyon kényes kérdés. Nálunk is volt egy srác a suliban, aki nagyon büdös. volt, hogy egyszer mellettem ült. De én nem mertem neki szólni a fiúk szóltak finoman, de nem változott. Mondjuk már nem járok suliba.De valahogy közöld vele, ahogy előttem írták.
2010. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

Fűrgyé le!

Csak szereti ha büdös a pina egy kicsit

2010. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
79%
A 'kiidegelés' nem az én műfajom, én még jobban stresszelném magam, inkább az egyenességet választanám. Próbáltad már finoman közölni vele, vagy célozgatni rá, hogy tök igénytelen amit csinál? Ha igen és nem vette a lapot, talán az a legjobb, ha kerek perec megmondod neki, hogy téged irritál mindaz, amit ide is leírtál.
2010. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

A katonaságnál mi megfürdettük az ilyeneket...

Utána minden rendbe jött...

2010. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
és ha egyszerűen megmondanád neki hogy azért néha nem ártana fürdeni mert más is lakik ott? és hogy legyen kicsit igényesebb
2010. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 tetris ***** válasza:
85%
Beszélj vele, és egy az egyben, határozottan, egyenesen mondd el neki, hogy mi a helyzet. Ne kíméld, ne köntörfalazz, hanem ki vele, aztán majd meglátod, változik-e valami. Talán elszégyelli magát.
2010. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Kezdd el kérdezgetni minden este, hogy mikor akar fürdeni menni, csinálj úgy, mintha neked kéne valamikor a fürdőszoba, csak még nem tudod, hogy mikor, és nem akarsz vele fennakadást. Hát talán így csak rájön, hogy gáz lenne ha azt mondaná, hogy "nem megyek egyáltalán fürdeni".
2010. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!