Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hányadik oldalnál hagysz abba...

Hányadik oldalnál hagysz abba egy könyvet, ha nem tetszik?

Figyelt kérdés
Vagy mikor érdemes?

2020. jan. 27. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez bárkinek is oldalszámfüggő.

Akkor hagyom abba, amikor nem érdekel tovább, lényegtelen, hanyadik oldalon járok.

2020. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hagyok félbe könyvet soha. Ha az első egy-két oldal alapján nem kukázom azonnal (nem szoktam, mert ami nem szimpi fülszöveg alapján, abba bele sem kezdek), akkor mindenképp végigolvasom, adok neki esélyt. Legfeljebb a folytatást hagyom ki, ha sorozatról van szó.
2020. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon szeretek könyvet félbehagyni, de ha unalmas, hónapokig képes vagyok szenvedni vele... elolvasok közben tucatnyi másikat, azzal meg 2-3 oldalanként haladok.

Egyetlen könyv volt, amit soha nem tudtam elolvasni: Egri csillagok. Ez volt az egyetlen kettesem irodalomból a 12 év alatt, amúgy mindig ötösöket kaptam. De ez nem ment. :D

2020. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor kezdek rájönni, hogy nem az én stílusom. Ritka az ilyen, 15-nél volt ilyen.
2020. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár az 1. oldalnál is abbahagyom, ha nem tetszik.
2020. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A könyveket, amelyet szeretnék elolvasni, általában az írók szerint válogatom meg. Elolvasom a fülszöveget. Ezután beleolvasok a könyvbe, több helyütt. Ha úgy érzem, ez engem nem érdekel, akkor el sem kezdem olvasni. Azonban, ha egy könyvet elkezdek olvasni, azt be is fejezem. Akadtak már olyanok, melyeket nehezen fejeztem be, pl. félretettem 2-3 hónapra. Közben olvastam mást. Majd ismét elővettem a félbehagyottat és folytattam. Elolvasatlanul azonban könyvet még nem hagytam. Hangsúlyozom még egyszer, írók szerint válogatok.
2020. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30.
2020. dec. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!