Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerdán megyek fodrászhoz,...

Szerdán megyek fodrászhoz, akit még életemben nem láttam. És jóval idősebb mint én. De nem tudom mit mondjak neki ha bemegyek. Hogy szia, jöttem haj vágásra vagy mit?

Figyelt kérdés

Félek

para

ujajj


2020. máj. 10. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Bemész: - Helló, kecskét szeretnék venni!
2020. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom időpontra mész

Bemész köszönsz bemutatkoztok aztán hajrá

2020. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Tudni fogja hogy azért mész hozzá, hogy levágja a hajad 😀

Nyugi

Egyébként általában tegeződni szoktak ilyen helyeken, de majd meglátod.

2020. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegezd le, ha jóval idősebb. Csak ha kéri.
2020. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Fodrásztól félni ??
2020. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egy szolgáltatást veszel, amiért fizetsz. Nem tudom mennyivel idősebb, egy Hellóval is betoppanhatsz. Én azt utálom az új helyeken, hogy a szememnek kell pár pillanat, mire kiszúrom, hova lehet lepakolni, kabátot, táskát letenni, esetleg leülni, ha csúszás van, és általában van. Szóval nem kell félned. A munkáját végzi. Neki rosszabb, mert nem ismer téged, 2perc alatt kell tudnia felismerni a stílusod, s azt, hogy milyen fazon áll jól az arcodhoz. Plusz a hajad is lehet olyan, amire nem számit. Sprőd, túl drótos, túl dús, túl ritka, túl göndör, stb.
2020. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, figyelj, én úgy csináltam, hogy a főutcán volt a női fodrász. Akkor költöztem oda. Munka után bementem, hellő, szeretnék hajat vágatni és erre időpontot kérni, képzeld, adott, nem harapta le a fejemet.
2020. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még mindig félek de azért köszönöm a gyors válaszokat. Pókos éjszakát mindenkinek ;)
2020. máj. 12. 00:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, milyen lett a hajad?
2020. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!