Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miben menjek állásinterjúra?

Miben menjek állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Egy telefonos céghez megyek állásinterjúra (értékesítői pozíció). Még nem voltam állásinterjún. Miben szokás menni? Azt tudom, hogy farmerban és trikóban nem mehetek, de azért túlzásba sem szeretném vinni az eleganciát (kosztüm).

Egy szürke szövetnadrág egy valamilyen színű inggel vagy blúzzal jó választás lenne? A blúz milyen színű legyen?

20/L


2010. júl. 30. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell túlzásokba esni, ezt jól látod. Simán csak "finom elegancia", mintha színházba mennél egy fiúval, aki utána mutat be a szüleinek :) Szép haj, szolid smink, nem kivágott felső. De amit leírtál, szürke szövetnadrág, kis körömcipő, blúz tökéletes (saját kiegészítésként annyi, hogy a szoknyát preferálnám, de ízlések és pofonok). Én színeset ajánlom, a fehér túl ünnepélyes, a fekete nem vidám szín, de azért túl rikítót sem. Valami pasztell árnyalat. Az öltözet legyen kicsit semleges, de ízléses, elegáns.

Smink: a rúzst nagyon ajánlom, ívesen, finoman kihúzott szemöldök, alapozó, spirál. Ezt is csak azért, hogy ne legyen feltűnő, csak igényes.

2010. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szürke szövetnadrág tökéletes,blúznak egy fehér,vagy valami halványabb,nem kivágott.

A hajadat,sminked szolidabb legyen,körömcipő.

Mint amit az előbbi válaszoló írt.:)

2010. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Buszban, vagy villamosban :)
2010. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!