Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjek állásinterjúra?

Miben menjek állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek egy megbeszélésre állásügyben. Irodai munkáról lenne szó, a nővérem is ott dolgozik. Egy ilyen összeállításra gondoltam:


[link]


Tesómék is hasonló ruhákban járnak dolgozni. Szerintetek jó lenne?


2011. szept. 17. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
ne farmert..
2011. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állásinterjúra én nem mennék farmerban, akármilyen márkás is. A többi jó.
2011. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tesód is ott dolgozik, akkor kézenfekvő ha őt kérdezed, nem?

Mert sok helyen nem szeretik a farmert irodai viseletnek, de sok helyen még a fehér ing sem kötelező...szóval erre a kérdésre SENKI nem tud hasznos választ adni mert nem ismerjük a cég dress code-ját. Ha megkérdezed tesódat, ő tudni fogja, ezért jó tanács és hasznos válasz: kérdezd meg tőle!

2011. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állásinterjúra szerintem nem illik koptatott kék farmerben menni, inkább valami feketét vegyél. A többi jó.
2011. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Tesóm nem interjúzott, ő máshonnan került oda "áthelyezéssel", de csak sminkkel kapcsolatban adott tanácsot. A farim egyébként nem ilyen koptatott, csak hirtelen ilyet találtam a képek között, aminek hasonló a szabása az enyémhez. De akkor inkább feketét veszek fel. Esetleg szoknya?
2011. szept. 17. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fekete szoknyában mennék, fehér blúzzal.
2011. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!