Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy szoktál köszönni nőknek...

Hogy szoktál köszönni nőknek a benzinkúton vagy bankba vagy a boltba?

Figyelt kérdés

Bevallom, én úgy, hogy " csókolom " 22 éves vagyok és a személyibe úgy van írva, hogy : férfi ( de persze kinézek vagy 15-17 évesnek így inkább maradnék a fiúnál ).


"Jó napot kívánok " szerintem úgy a férfiaknak szokás köszönni. Nemde ?



2020. júl. 10. 15:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Idős férfi és női rokonaimnak, ismerőseimnek köszönök néha úgy, hogy "Csókolom!" Ők már akkor felnőttek voltak, mikor én még csak kölyök.

BankbaN, boltbaN és benzinkúton: "Jó napot!"

2020. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kortól függetlenül kezét csókolom-ot.
2020. júl. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Sanker ***** válasza:
Napszaknak megfelelő, de szerintem egyénfüggő is. Viszont a kézcsók meg csókolom, olyan érzés nekik, hogy öregíted őket. Többségük nem szereti. 30, 40, 50-es nőknek nyugodtan mehet a jó napot, de nálam a szia is működik. Igaz, annyi előnyöm van, hogy benzinkúton dolgozok meg közelítek a 30-hoz. Maximum bankban szoktam jó napot, de ha korombeli, akkor szia.
2020. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A tévében a fiatal nőknek is kezét csókolommal köszönnek a férfiak. Igaz nem mind, de a túlnyomó többség.
2020. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Sanker ***** válasza:
Azért a tv más, ott le van írva mit kell mondani.
2020. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

25

Ha le lenne írva, akkor mindenkinek ugyanazt írnák, nem?


És még ha le is írnák, biztos, hogy a köznapi élet illemszabályai szerint tennék, nem?

2020. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!