Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem szabad bemenni a...

Miért nem szabad bemenni a nőknek a férfi WC-be, amikor nagy a sor a női előtt?

Figyelt kérdés
Ott alig jár ki-be 1-2 ember és biztosan ott is lenne még jó pár WC fülke.
2019. jan. 1. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Nah! Ehhez van hozzáfűzni valóm! Egyszer Debrecenbe a kórházba a nőibe mentem be, 27 éves lehettem, ma 42, mivel a férfi foglalt volt nekem meg nagyon kellett.

Mindent úgy csináltam higiénikusan, kulturáltan ahogy lehet!

Erre fel dolgom végezte közbe egy nagyon okos nő beszól hogy van-e bent vki?? Mondom igen! Erre fel el kezd sipákolni nekem hogy mit képzelek én? Hogy így hogy úgy?! Mondom a helyzet így hozta, muszáj volt! Mondom mit képzel? Maga gyümölcs szagút x*rik vagy mi?? Mondom vagyok olyan higiénikus sőt még több is mint sok nő! Erre fel csendbe maradt és kivárta még végzek! szval már elnézést..

2019. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Minden héten felteszed ezt a kérdést???💩💩💩
2019. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Már miėrt be szabadna? Nem tiltja semmilyen törveny. Max adódnak kellemetlen szituációk.
2019. jan. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Nemtudom miért kérdés ez egyáltalán. Szabad, de mit szólnál, ha egy férfi bemenne a női mosdóba, amikor te is ott vagy? A férfi wc-ben jóesetben van 1-2 wc, a többi piszoár. Ahhoz, hogy te eljuss az egyik wc-be, más, piszoárt használó férfiak mellett sétálsz el, ahol nincs fal. Így már érted?
2019. jan. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó: És? Mi van akkor, ha a hátad mögött elsétál egy nő? Attól még nem látja a farkadat. A melletted hugyozó pasi sokkal nagyobb eséllyel fog lecsekkolni, mint a nő. Vagy az nem zavar?
2019. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

#5 Nő vagyok és van bennem annyi, hogy nem hozom magamat és más férfiakat kellemetlen helyzetbe. Inkább kivárom a sort, keresek más mosdót stb minthogy pofátlan, gátlástanlan módon furakodjak be egy férfi mosdóba. A férfiakban legalább van annyi tisztelet és ész, hogy nem véletlen van külön a két mosdó férfiak és nők számára. Indulj el előbb wc-re mielőtt nagyon kellene, vagy használj inkontinencia betétet, ha nemtudod tartani.

4-es voltam.

2019. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt ember tudja kezelni a kellemetlen helyzeteket, és felül tud kerekedni a gőgén.
2019. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
14:34 : Teljesen igazad van, ugyanígy gondolom! Mennyivel kényelmesebb lehetne, ha az amúgy férfiak által ritkán használt fülkékbe nők is bemehetnének!
2019. jan. 1. 15:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor majd én is melletted fogok sétálgatni miközben a wc-n ülsz. Elvileg úgysem látok semmit, ha a lábaidat összezárva végzed a dolgodat.
2019. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:

Ez társadalmi szokások szerint megy, van ahol már koedukált wc-k vannak. Most az jó lenne? Nehéz megtippelni. :)


Ami engem illet szerintem ki lehetett volna már az épületek tervezésekor találni a nagyobb forgalomhoz igazított női wc méreteket. Nem olyan nehéz ezt megoldani. Egyéb területen amúgy is végeznek várható forgalom számlálást, itt csak a két különféle méretezésben kellene újítani és a nőit 1,5 vagy 2 x nagyobbra tervezni.

2019. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!