Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha azt gondolom egy népcsoport...

Ha azt gondolom egy népcsoportról, hogy a többsége bűnöző, rasszista vagyok?

Figyelt kérdés
Például azt állítom, hogy az Osztrákok 80% bűnöző, de nem gondolom azt, hogy az összes bűnöző. Rasszista állítás?
2020. aug. 20. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem.

Hanem ostoba.

2020. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért vagyok ostoba?
2020. aug. 20. 10:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem gondolom ezt az Osztrákokról csak egy példát írtam.
2020. aug. 20. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Az hogy osztrak az nem egy rassz, ok is feher emberek.

Sot a ciganyok is feherek csak mas etnikum tehat ha a ciganyokat nem szereted akkor sem vagy rasszista.

2020. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, ha erre megalapozott okod van. A rasszizmus az előítéletesség. Én a cigányok kb 90%át kifejezetten károsnak gondolom, csak töredékük kifejezetten rossz ember, de sokuk erősen káros véletlenül, akaratán kívül. Ha meglátok egy embert, bárkit, akkor az arcából, szeméből, viselkedéséből következtetem ki, hogy milyen ember, nem abból, hogy milyen "rassz". Szóval ahogy én sem, te sem leszünk ettől rasszisták.
2020. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!