Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek Budaházy...

Mi a véleményetek Budaházy Edda és Osváth Zsolt (meleg családokról szóló) vitájáról? linket leteszem

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 30. 16:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
14%
Zsoltot nem kedvelem mert mindig okoskodik. Azt hiszi mindenhez ért.
2020. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

Ez a nő nem normális. Persze, ezt már a két évvel ezelőtti videójának megtekintése óta tudom róla, 😂 de most szerintem örökre leírta magát.

Zsoltit szimpatikus, normális embernek tartom, végig intelligensen érvelt. Ő pont, hogy nem az a tipikus, elvetemült, “státuszszimbólumként” lengetem a szivárvány zászlót” típusú meleg, ami pozitívum.

Edda végig csak ontotta magából a gyűlöletet. “Az esküdt ellenségem vagy” 🤦‍♀️, - rengeteg emberrel nem értek egyet, de attól még nem nevezem őket ellenségemnek.

2020. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
92%
Szerintem Budaházy Edda egy nagyon beteg nő. Szélsőséges gondolkodású. Csak a gyűlöletet ontja magából. Még vitázni sem nagyon tud.
2020. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%

Egyikőjük sem tud vitázni, mindkettő csak a saját közönségének érzelmeire próbál hatni. Az egyik undort akar kelteni, és hitegetni hogy a meleg szülők által nevelt gyerek hátrányt fog szenvedni, holott a tudományos álláspont pont az ellenkezője. ( [link]


A másik pedig a nagy jószívű számkivetettet játssza, akit gyűlölnek, mert nem értik meg. De teljesen átlátszó, hogy milyen aljas módon próbálja magára hergelni a körülötte levőket, ahogy vigyorogva integet és burkolt módon sérteget. De egy influencertől nem is lehet mást várni, pont a szenzációhajhászás a célja, és az érzelmi manipulációval fűtött kattintásvadászat.


A bal szélen ülő akárki pedig már a "tele van a Balaton" beszólásával egyből megmutatta, hogy logikából nulla.

2020. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
19%

5! egyetértek maximálisan.


Plusz Zsolt mindig felhasználja a rossz gyerekkorom volt kártyát, bezzeg neki joga van mindenkit kritizálni.

2020. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon kínos az egész videó. Csak beletekerve tudtam nézni.


1. Edda szerintem izgalomra vágyik. Azt mondja, hogy a nők nem jók háborús témákban, mégis háborúban áll a melegekkel. Szerintem kevesebbet foglalkozna a melegek elleni harccal, ha valaki bevezetné a Total war világába, nemzeti érzelmei miatt különösen ajánlott számára az Attila: Total war. Ott annyit háborúskodhat, amennyit akar és közben a női becsülete sem sérül, mert a konyhából tolná vagy ilyesmi. Egyszerre marad NŐ és válik sikeres hadvezérré.


2. Zsolt nekem nem a kedvencem. Melegként nem tudom, hogy hogyan képes szimpatizálni a keresztény vallással. Túlidealizálta a melegséget és agyára ment a gyerekvédelem is. Ha fellépünk egy meleg társkeresőre, akkor annyi hulladék embert találnánk, hogy mi is Budaházy Eddákká válunk. Sajna ha ezekből az egyénekből indulunk ki, akkor nem meglepő, hogy nem akarják egyesek, hogy gyereket vállaljanak. Nem mintha a heterok jobbak lennének. Pont ezért tök feleslegesen harcol a prosti influenszerek ellen. Az emberek egy része mindig is ilyen fog maradni, akár leszedik a videóikat, akár nem. Ők sem másik videóiból tanulták, hogy kimehetnek Dubaiba gazdagokat dugni. Amíg lesz kereslet, addig marad a kínálat is.


3. Az alkoholista, Cersei Lannister-wannabe csajt pedig elvonóra küldeném. A reakcióiból ítélve már alaposan be van baccva.


4. A konzervatív, széttetovált fickó, a gettós néger stílusával pedig attól retteg, hogy a nyugati trendek elterjednek nálunk.

Szerintem ez az egész videó simán mehetne egy south park epizódnak, mert annyira abszurd mind a négy karakter benne.

2020. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
60%

Edda nem normális, viszont a meleg srác sem volt épp vitaképes.

Mind két oldalról szörnyű volt a vitát nézni.

Edda a statisztikákat rendere kisarkította (legalább valami számszerű adatra utalt)

A másik fél meg folyton mártírkodott, de olyan hangosan, hogy sokszor még az amúgy ellenszenves Edda hangját is elnyomta.



Remélem legközelebb valami értelmes ember áll le vitázni Eddával, mert szerintem nem teljesen van elveszve az a nő, csak hiányzik aki meg tudná értetni vele hogy nincs gond a melegekkel.

2020. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
14%

Vegre megmondta valaki Zsoltnak. 😀

A videója alatt úgyis törli a negatív kommenteket.

2020. aug. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
84%

Zsolt kicsit sokat sajnáltatta magát és gyakran az érzelmi manipulációhoz nyúlt. De még ő érvelt és oltott a legjobban.

Edda megint lejáratta magát. Elment egy vitaműsorba, úgy, hogy fel se készült a vitapartneréből, végig személyeskedett, érveket nem hozott. A Graham-féle vitapiramis alsó 4 szintje között tudott csak mozogni. Az anyázós orvos pedig még rosszabb volt. Az orvosról feltételezünk vmi erkölcsi magasságot, ami kibukott, hogy nála nincs meg.

A műsorvezető tetkós srác nem moderálta ki a személyeskedést, és beállt a Zsoltot szidók közé. A barátnője nagyon butuskán szólalt meg, ha egyáltalán megszólalt. "Tele van a Balaton" xD

2020. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
21%

#10 attól függetlenül, hogy én a melegek örökbefogadása mellett vagyok, Zsolt és a háttérparaszt személyeskedett legtöbbet, nem pedig Edda.


Edda viszont az abszulútizmusával építtette le a vita nívóját.


Kulva nyomasztó volt ez a vita, bármelyik oldalt is ragadjuk ki.

2020. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!