Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az egyik szomszédunkmindig...

Az egyik szomszédunkmindig turkál a ház kukájában mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 09:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egy társas házban lakunk és összegyüjti amit talál és bedobja egy szacskóba vagy valamibe és ott hagyja aztán elviszi, de közben már mindig ott van egy másik és egy csomó ilyen dolgot csinál és ezért nagyon büdös van mi meg elakarjuk adni a lakást. Amúgy tök zavaró, hogy látja,hogy milyen gyógyszereket használunk meg ilyesmi
2010. aug. 7. 09:45
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért későn vettem észre.
2010. aug. 7. 09:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem fehér nénik túrják szét a kukákat, szaggatják szét az összekötött szemetes zsákokat. Egyszer levittem a macska és a tengerimalac alomját egy szatyorban és pont láttam, hogy szétszedi a szatyrot. Káromkodott rendesen. Nektek is valami elrettentő dolgokat kellene bele rakni. Egyébként nem lehet, hogy szegény és kaját keres?
2010. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nálunk az illető fehér és nem kajáért túrja van kajája ilyen össze vissza dolgokat vesz ki.
2010. aug. 7. 10:24
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Patkányfogó, vadcsalán...
2010. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Vagy szegény és így keres -ha nem is ételt- eladható dolgokat. Sokan csinálják. Anno én is társasházban éltem és ott is akadt ilyesmi. Majdnem minden háznál ez már megszokott tényező.

Próbálj vele beszélni. Mi úgy hatottunk rá, hogy túrja nyugodtan, de tegye vissza azt, ami nem kell. Ilyen egyszerű.

2010. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ő nem azért csinálja, hanem csak ilyen hóbortból mindenhol gyűjt mindent, de nem azért, mert szegény lenne.
2010. aug. 7. 10:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyeztess! Mond meg neki, hogy ekkor is ekkor vevőket vársz és addig mellőze ezt a viselkedést, utána ahogy akarja. Így hátha megtudtok állapodni. Hogy has a lelkére vigyél egy kis sütit vagy kekszet és lassan térj rá a témára.
2010. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem szoktam a szomszédokat figyelni, nem érdekel mit csinálnak. De ha látnám se zavarna, mert ha neki ehhez van kedve, akkor csinálja. Ja és paranoiás sem vagyok, nem érdekel ki látja mit dobok ki a szemétbe. Ha meg olyan amit nem akarok hogy lássanak, azt megsemmisítem.

neked is azt tanácsolom, ne foglalkozz a szomszéddal

2010. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az nem egészen úgy működik, hogy ne foglalkozz vele. Nálunk feltúrták a kukát, kiszedték a zsákokat, a kuka mellett bontogatták fel mindet. Vissza persze nem rakták. Nem volt szép látvány, a szaga nemkülönben. Aztán zárható lett a kuka, de egy hét múlva már mindnek volt kulcsa. Mióta az önkormányzat azt mondta, hogy büntethető, amit tesznek, azóta csak módjával turkálnak és nem szórják szét. Azt azért még hozzá kell tennem, hogy ha elvinni való szemetem volt (száraz kenyér, ruhaféle) azt kiakasztottam a kuka mellé, mint mások is, hogy ne kelljen turkálni.
2010. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!