Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Autóval véletlenül úgy állsz...

Autóval véletlenül úgy állsz meg, hogy a túloldalon az utasodnak nincs elég helye ahhoz, hogy kiszálljon. Ő azt mondja, nem baj, majd átmászik a túloldalra. Hagyod neki, vagy beállsz jobban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyom, hogy kimásszon a túloldalon
2010. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BeerHunter ***** válasza:
Beállok rendesen. Ha meg két kocsi között van ez a helyzet, akkor pláne, mivel a sofőr nem fog tudni beszállni, és inkább én csinálok helyet neki, mint majd ő magának.
2010. aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apám rendszeresen ezt csinálja:D Szerencsétlen nem tud normálisan tolatva parkolni, de hiába mondom, hogy kimászok, csak kínlódik fél órát míg sikerül neki beállnia. Persze, egy szót ne merjek szólni, de szerintem még én is jobban beállnék, pedig nem tudok vezetni:D
2010. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lathato hogy nem biztos hogy ugy lehet beallni hogy az utas kenyelmesen ki tudjon szallni es nem maszni, akkor mielott beallsz meg kell allni, megkerni az utast hogy szalljon ki mielott beparkolsz.
2010. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!