Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valaki megtudná nekem mondani,...

Valaki megtudná nekem mondani, hogy mi abba a logika, hogy szinte minden körforgalom közepe be van ültetve magas virágokkal, bokrokkal, hogy még véletlenül se lehessen átlátni a túloldalra?

Figyelt kérdés

Biztos hülye kérdés,de ezt sose értettem...

nem az lenne a lényeg hogy minél beláthatóbb legyen?


2009. aug. 29. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Egy körforgalmat nem ismerek ami be lenne ültetve magas virágokkal.
2009. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
nem tudom, hogy mennyire beláthatatlan attól, hogy be van ültetve. Így viszont esztétikusabb, szebb. És ha azt nézzük, biztonságosabb. Elvégre az ember rá van kényszerítve a lassításra, és körülnézésre.
2009. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Énmeg nagyon sokat ismerek, de nem érdeked átlátni a körforgalmon. Elég ha látod, a tőled balra lévő bejáratot.
2009. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
66%
Nálunk még szökőkutat is építettek oda..
2009. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Mégis hova ültessenek virágot ha nem oda? Máshová hiába a ültetnek, a sok korlátolt majom úgyis kitapossa (vagy ellopja). Amúgy meg nem tudom minek akarsz oda átlátni, elég ha balra látsz egy negyed kört, ha szabad nyugodtan bemehetsz, a körforgalomban úgysem tudnak gyorsan menni még bömössel se.
2009. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 17:01

Kisteleki vagy?

2009. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Esztétikusabb, és nem lényeges átlátni rajta, a bejáraton ahol mész be benézel, amúgy is már előtte is látni ha halad benne valaki akinek meg kell adni az elsőbbséget. Míg körbeérnek addig te is beérsz.
2009. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát jobb mint ha simán ki lenne betonozva. Amúgy én szeretek bemenni egy olyan körforgalomba ami szép. Egyszerűen kellemesebb érzés. Egy kis öröm ennyi.
2009. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Balesetvédelmi oka van,hogy mesterséges dombbal,növényekkel átláthatatlanná teszik a körforgalmak közepét.Mert sokan bemennének "innen" balra,és egy negyed után kilépnének,minthogy megkerüljék az egészet.Csak az tartja őket ebben vissza,hogy nem látják,hogy jön e autó szembe ,vagy nem.Ezért kell középre valami.
2009. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű:MAGYARORSZÁG--->BALKÁN.

Mit vártok??? NáLunk tiszta gaz az egész undorító.

2009. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!