Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Segíts ajándékötletben. A...

Segíts ajándékötletben. A barátom apukájának szeretnék születésnapjára valami ajándékot venni és fogalmam sincs, hogy mit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki mozijegyet!!!:)Na de komolyabban:egy könyv mindig jó,gondolom,ismered annyira,hogy kb.legyen fogalmad az érdeklődési köréről. Ha pedig nem ismered ennyire,vegyél egy üveg villányi vörösbort.Ha pedig annyira sem ismered,hogy tudjad,örül-e majd a vörösbornak,akkor inkább ne vegyél neki semmit.
2010. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha van a barátod apukájának valami hobbija,akkor esetleg ahoz kapcsolódóan vegyél neki vmit...vagy vmi italt pl.jó minőségű bort vagy pezsgőt.
2010. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
még az is eszembe jutott,hogy ha szeret barkácsolni akkor vegyél neki ajándékutalványt egy barkácsüzletbe
2010. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én egy pólót nyomtattam a barátom apukájának születésnapjára. 42 x 30 cm-be belesűrítettem az élete fontosabb eseményeit képekben, összepakolva. Felesége, gyerekei, unokái, munkája, hobbija, szőleje, bora, kutyái, kicsiháza, és aranyos évszám a közepén, és még egy képi sziporkára is futotta.

Fölöttébb nagy sikere volt.

2010. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha dohányzik, vegyél neki egy jó fajta szivart díszdobozban. Nagyon stílusos ajándék.
2010. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre barmit veszel arra ugyelj, hogy az ajandek ne a szemetesben kosson ki vagy ne valamilyen polcon porosodjon, talan kerdezd meg a baratod anyukajat es a baratodnak es kerd ki a tanacsat mielott barmit is veszel! De ha nem kapsz valaszt vagy sajat magad akarod megvalogatni talan okosabb korbe nezni a furdoszobaban milyen arcszeszt hasznal vagy dezodort stb ez alapjan akar ilyesmit is vehetsz.
2010. aug. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a hülye, de mi úgy szoktuk, hogy a barátom vesz valamit, és közös ajándékként adjuk oda. Tőlem már nem azért de egy félig meddig idegen ne várja már el, hogy ajándékot vegyek neki zsebpénzemen (gyak anyámék pénzén) ugyanígy az én szüleim sem várják el, hogy a barátom vegyen nekik valamit.
2010. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vegyél neki egy finom bort ha iszik alkoholt :)
2010. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az alkohol jó ötlet....de valami nem átlagosat szeretnék, ami felkerül a többi mellé a polcra. esetleg ötletek?
2010. aug. 23. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!