Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen jókívánságot írjak...

Milyen jókívánságot írjak képeslapra a plébános úr születésnapjára? Vers van, csak a jókívánság pontos, illendő megfogalmazása kéne!

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok boldog születésnapot kivánok.
2011. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) de valami érzelgősebbet, olyan ütőset. Hogy érezze, ez komoly
2011. okt. 15. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
A jó Isten áldását kérem egész életére.
2011. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hello, Eszter, rég láttalak. :)


A fogalmazásban nem tudok segíteni, de mit szólnál egy elektronikus képeslaphoz? :)

Van több ingyenes képeslapküldős honlap, én pont tegnap találtam ezt:


[link]


Elég nagy a választék; 1000 karakterig írhatod a szöveget választott színnel, választott háttérrel; kívánság szerint küldheted azonnal vagy előre beállított időpontban, zenével vagy anélkül.


Kellemes böngészést, remélem, találsz megfelelő képeslapot. Persze alap feltétel, hogy a címzettnek legyen email-címe. :)


Ha pedig beszélgetni akarsz néha, csak jelezd annál a régi kérdésednél nyugodtan. :)

Talán még az apakorúak is kibújnak a csigaházukból időnként. :)


Üdv, minden jót neked.

2011. okt. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaaaj szija, dejó h jelentkezel :) Köszönöm a linket fogom olvasgatni nézegetni, és biztosan lesz alkalom amikor fel is használom majd, a képeslap már megvan. úgyh köszi mindenkinek :)
2011. okt. 17. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. :)


Most néztem meg: utoljára 09. 18-án és 19-én írtam a kérdésedhez kommentet, de nem reagáltál. Pedro meg persze megint eltűnt... :(((


Bemásolok ide is egy idézetet, amit tegnap találtam, bár nem politika témájú:

"If you think anyone is sane, you just don't know enough about them. The key — and this is very relevant — is to find someone whose insanity dovetails with your own."

[Christopher Moore]

Fordításban talán ez a legjobb: "Ha azt hiszed, él egyetlen értelmes ember is, nem tudsz semmit az emberekről. A kulcs, és ez nagyon fontos, hogy találj valakit, akinek az őrültsége passzol a tiédhez." (Christopher Moore)


Ha kérsz még idézetet, verset, viccet, zenét, szólj nyugodtan. :)


Üdv, és jó tanulást; gondolom, már kezd kemény lenni a suli.

2011. okt. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi :) ez szép... persze bármit bármikor :) jaja, kezd nehezedni, vannak gondjaink de igyekszem -vagyis többet is tudnék, csak sokszor ellumpulok :S
2011. okt. 18. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor vidulj fel egy kicsit; bár ezek komolyabb témák:


Mother Theresa: "People are unreasonable, illogical, and self-centered. Love them anyway."


Helen Keller: "Faith is the strength by which a shattered world shall emerge into the light."


Clive Lewis: "Faith... is the art of holding on to things your reason once accepted, despite your changing moods."


Elton Trueblood: "Faith is not belief without proof, but trust without reservation."


Heinrich Heine: "Human misery is too great for men to do without faith."


General Douglas MacArthur: "A better world shall emerge based on faith and understanding."



Majd valamelyik nap szedek még össze néhányat, és bemásolom a kérdésedhez.

A legutóbbi adag hogy tetszett? (A Wodehouse-idézetek)


Ha pedig zenét szeretnél hallgatni, az alábbi kérdésnél találsz egy pár hétre elegendőt. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__2..


A legtöbbre még táncolni is lehet, attól felfrissülsz egy kicsit. :)


Üdv.:)

2011. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!