Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van helye a meztelenkedésnek otthon,vagy családdal nyaraláson?

Figyelt kérdés
Sokan elitélik az otthoni meztelenkedést,viszont számomra nem jelent godnot,ha meztelenen kimegyek a zuhanyból a család elött vagy barátok elött. Ebben az évben barátommal és a kettö család sikerült elmenni Horvátországba még a virus miatt is. A strandon felsö nélkül napoztam és fürödtem mivel a apartmanhoz saját strand járt ahol más nem volt,barátom mondta hogy ne csináljak problémát a szülei miatt,ezért ugy is tettem. Egyszer volt egy alkalom hogy kimentem a tusolóból meztelenül,mikor azt gondoltam barátom van ott egyedül,és szüleivel beszélgetett, és egyszer a strandon vetettem át a alsó bikinit. Igazából semmi nem volt,csupán a szüleimet hallottam beszélgetni,hogy nem igy neveltek meg stb...de nekem nem mondták. L

2020. nov. 11. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan közegben, ahol ez a szokás, természetes.

Ahol meg nem, ott problémás.

Az meg rajtad múlik, hogy melyikbe mész - és az is, hogy a világot milyen irányba szeretnéd változtatni.

2020. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked és a barátodnak nem gond akkor miért ne?
2020. nov. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk mind ez természetes dolog a meztelenség,szerencsére nem vagyunk prűdek. 41N
2020. nov. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha egyszer meglátogatnak minket a földönkívüliek, bizonyára csodálkozni fognak rajtunk. Az emberi civilizáció százezer év alatt megtanult kvantumszámítógépet és holdrakétát építeni - ugyanakkor a fajtársainak látványát elviselni nem tanulta meg :-)
2020. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
88%
Ha ez neked természetes, és barátodnak is, akkor ne zavartasd magad miatta. De azt ne felejtsd el, hogy másoknak nem biztos, hogy ugyanennyire természetes, zavarba hozhatod őket. Barátod apukájának pedig szerezhetsz néhány kellemes pillanatot :)
2020. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

"a fajtársainak látványát elviselni nem tanulta meg"

Tévedés, évmilliókig ezzel nem volt probléma, még a görögöknél sem.

Csak a keresztények és a muszlimok ennyire prűdek.

2020. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
#6 Nem csak ezek ennyire prűdek (a vallástalan emberek túlnyomó többsége is szégyenlős), illetve a muszlimok ennél prűdebbek: náluk egy nő már fejkendő nélkül is túlságosan meztelen.
2020. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

"a vallástalan emberek túlnyomó többsége"

Ja.

2000 éves keresztény kultúra után.

Mondom: a görögöknél ilyen nem volt. Japánban sem. Meg máshol sem.

2020. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Családon belül nem csinálunk gondot ebből.A gyerekek előtt se.
2020. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Családon belül ez nem gond, viszont a te esetedbe ott volt a barátod családja is. Nem tudom, mennyire stabil a kapcsolat, ha évente 2x van új barátod, és az összes család láthat meztelenül, akkor ez kicsit érdekes.

Abban az esetben sem tartom ezt problémának ha mind2 család nudizik rendszeresen, hiszen ez egy életforma és ha így van, akkor senkiben nem merült fel, hogy bármi eltérne a szokásostól.

2020. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!