Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van helye a meztelenkedésnek otthon,vagy családdal nyaraláson?

Figyelt kérdés
Sokan elitélik az otthoni meztelenkedést,viszont számomra nem jelent godnot,ha meztelenen kimegyek a zuhanyból a család elött vagy barátok elött. Ebben az évben barátommal és a kettö család sikerült elmenni Horvátországba még a virus miatt is. A strandon felsö nélkül napoztam és fürödtem mivel a apartmanhoz saját strand járt ahol más nem volt,barátom mondta hogy ne csináljak problémát a szülei miatt,ezért ugy is tettem. Egyszer volt egy alkalom hogy kimentem a tusolóból meztelenül,mikor azt gondoltam barátom van ott egyedül,és szüleivel beszélgetett, és egyszer a strandon vetettem át a alsó bikinit. Igazából semmi nem volt,csupán a szüleimet hallottam beszélgetni,hogy nem igy neveltek meg stb...de nekem nem mondták. L

2020. nov. 11. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
Szóval leendő anyós meg após nézegette a mindzsódat és te erre büszke is vagy.
2020. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

Családfüggő. A ternészetet nézve teljesen.

Viszont vannak akik mentálisan betegek, torzultak, és nekik lehet baj. Én előre meg szoktam kérdezni mindent. Teli szájjal beszélést is. Szerintem nem baj, van akinek nem tetszik.

2020. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kamu kérdés. Akit nem így neveltek, az biztos nem fog így viselkedni, pláne nem apósjelölt előtt.



Mindettől függetlenül: a topless napozás Spanyolországban általános, Görögországban tilos. A németek simán átöltöznek a strandon különösebb rejtőzködés nélkül, a szaunát meg el se tudják képzelni fürdőruhában. Ugyanott a muzulmánok közül néhányan egész testet fedő fürdőruhában mennek strandolni (is). Melyik a normális? Hát a saját kultúrkörében mindegyik normális, pont ez a norma lényege: egy megállapodás a kultúrkörön belül.

2020. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
82%
Szerintem ezzel így leírás alapján semmi gond nincs. Ha te így jól érezted magad, akkor rendben van.
2020. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem szabad elfelejteni, hogy a szégyenérzet nem hiába alakult ki, értelme pedig a mentálhigiéné körébe tartozik. Én, kétgyermekes anykaként semmiképpen sem mutatkoznék meztelenül a szüleim előtt, idegenek előtt pláné nem.
2020. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

A szégyenérzet nem természettől fogva alakul ki, hanem belenevelik az emberekbe.


Biztosíthatlak, hogy az emberi test látványa semmiféle mentálhigiénés problémát nem okoz.

2020. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%

Basszus, évmilliókon keresztül nem volt ezzel probléma!

Egészen a görögökig tökéletesen rendben volt minden.

A keresztények tolták el, de nagyon.

2020. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!