Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olyan nagy divat szó...

Miért olyan nagy divat szó nélkül lelépni egy beszélgetésből?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet megmondani a tutit? Pl unom a témát, unlak, nem tetszel a képed alapján, nálam kizárós amit magadról írtál... Bármi!! Tisztesség hol van? Akik arctalanul sem képesek őszinték lenni (vagy legalább végleg elköszönni) azok a való életben is ilyenek? Vagy rosszabb??

Szégyen. :(



2020. nov. 23. 22:00
 1/9 anonim válasza:
76%
Mert ennyit érnek. Te többet érsz nálunk, tehát nem bosszankodol.
2020. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%

Sajnos ez itt gyakori....nálam is lelépnek, mikor jó a beszélgetés és hirtelen lelépnek a lányok nem is sejted aztán vége....

Talán ezért kacsingatunk a megbízhatóbb érettebb nők felé....

2020. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ezt a kérdést (is) sokszor megvitattuk már itt. Túl sok újdonságot nem tudnék mondani. Jórészt azért van így, mert személytelenebbek lettek az emberi kapcsolatok, túlságosan is sok inger éri nap mint nap az embereket (így vágynak az újdonságra), plusz neten sokkal könnyebb szó nélkül eltűnni, mint a való életben, mert így az embereknek nem kell vállalniuk magukat, illetve a tetteik következményeit.
2020. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
86%

Én nagyon sokáig a bunkó lelépők táborát erősítettem. Mert az egyszerűbb volt, nem kellett magyarázkodnom, stb.

Nemrég pár napos ismerkedés után gondoltam nem nem írok vissza,hanem elmondom a srácnak, hogy unalmasnak tartom a beszélgetésünket, ami nem feltétlen az ő hibája, viszont úgy gondolom, hogy jobb lenne, ha nem folytatnánk a beszélgetést tovább.

Olyan szidásokat kaptam, mint még soha.

Ezért megértem azokat, akiknek könnyebb a lelépős, esetleg ilyen esetektől mentes utat választani.

Bár tényleg nagyon nagy bunkóság..

2020. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
57%
#4: Mégis milyen izgalmas beszélgetésre gondoltál? Másrészt a kommunikációhoz még mindig két ember kell, szóval te is felpörgethetted volna a beszélgetést.
2020. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Annál kicsit izgalmasabb beszélgetésekre vágytam, mint pl. ha kérdeztem a véleményét/kértem hogy meséljen magáról, 1-2 szavas válaszokat adott. Ha én meséltem valamit, "az jó" választ kaptam folyamatosan.

Nyilván nem egy emberen múlik a beszélgetés, de én próbáltam előrelendíteni.

2020. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki szidni kezd(ene) már az első mondatnál törlés, tiltás. Régebben kiváncsiság hajtott, de ezt már kinőttem. A lelki nyugalmam fontosabb, minthogy megtudjam, hogy "szegény" miért anyáz. Anyám szent, még ha nem is szuper minden köztünk. Istenem, mennyi energiát pazaroltam ilyen suttyókra... de mégis úgy gondolom, hogy úgy fair, ha legalább elköszön az ember. Tapasztalom, tudom milyen érzés. (Nem sírom tele a kispárnám, mégis, nem fincsi várni, várni... míg leesik a tantusz)
2020. nov. 24. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Divat bizony. Sajnos.

4,6: én is ugyanígy voltam, szintén megírtam hogy egyoldalú a beszélgetés, volt amikor írtam neki ,elérhető volt és nem nézte meg, csak órák múlva, inkább én tartottam fent a beszélfetést, ő csak, igen, nem jó..stb Szóval ezt megírtam és visszaírt akkor a legjobbakat kívánja. Ennyire érdekeltem. Nem is értem, ha unott hatást kelt, mire sértődik be?!

2020. nov. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Felsőfokú bunkóság. Örülj neki, hogy csak ennyi idődet rabolta.

A te hibád csak annyi, hogy ha rendszeresen előfordul veled, akkor nem tudod felmérni, kivel érdemes szóba állni.

2020. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!