Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit gondoltok az olyan...

Lányok mit gondoltok az olyan srácokról akik élvezik ha uralkodnak felettük és szeretnek behódolni? Domináns lányok vannak itt?

Figyelt kérdés
Én egy ilyen srác vagyok! f/25

2015. febr. 19. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Utálom a papucsokat. Legyünk egyenrangúak és akkor működni fog.
2015. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze! Nme igazából gondoltam csak ilyen szerepjátékként! Én nem vagyok papucs egy kicsit sem! Sőt! De ettől nagyon beindulok! :)
2015. febr. 19. 21:43
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Bocs, de ez nagyon férfiatlan.
2015. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A papucsokat nem szeretik a lányok, én sem. A férfias sub hajlamúakat a domináns csajok szeretik. Én is :)
2015. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Demi,,mama'' válasza:
Szerintem se jó ha a nők uralkodnak a férfiak felett, de ha a férfi enged néha a nőnek az sem baj.
2015. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jaj, társkeresőn is nem rég láttam olyat, hogy egy pasinak a leírásából az jött le, hogy nem is igazából barátnőt, meg párt keresne, hanem inkább egy anyát. Ilyeneket írt ki, hogy kell neki valaki, aki , ha hülyeséget csinál, megszídja, meg irányítgatja, huuhh, hát, nemtom, inkább ne anyát keressen már magának egy felnőtt férfi szerintem. Na de mondjuk , itt a kérdés esetében lehet, hogy nem is erről van szó, de igen, inkább legyen egyenrangú, hát egy párkapcsolat két emberről szól, együtt vannak jelen mind a ketten; ott akkor ők ketten egy lesznek, ne várja már el tőlem senki, hogy parancsolgassak neki, meg fordítva se működne, ez nem ilyen csicskáztatásos dolog, hanem a párkapcsolat szerelmen alapul, de mondjuk, ha vannak tényleg ilyen pasik, akkor tényleg a párjuk, másik felük ő meg valszeg "domináns", hogyha valaki társban ilyesmire vágyik. Mert elvileg a párok, ezt nemrég hallottam valakitől, hogy olyanok, mint két papírlapnak a fele; mármint az összeillők, - h ilyen cikkcakkos, és a barázdák a "lapnak a szakított szélén" csak egyvalakivel passzolnak amúgy pontosan - szóval valszeg erre is szüksége van valakinek, ilyen jellegű kapcsolatra. Szal bitta van, aki örülne egy ilyen pasasnak:)
2015. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szia! Egyrészről köszönöm a hozzászólásod. Másrészről nagyon szép amit írsz és inteligens gondolatok de úgy hiszem nem arról beszélsz amire én vágyom!


Nem tudom ki mennyire járatos a bdsm-ben. Aki igen az megérti a kérdésem aki nem az nem.


A lényeg,hogy ezt nem csak párkapcsolaton belül lehet megélni hanem úgy is,hogy kifejezetten erre az alá-felé rendeltségre alapul a dolog. Kapcsolaton kívül. Ennek semmi köze a szerelemhez. Ez csak pusztán vágyak megélése!


Ha párkapcsolatról van szó egyetértek az egyenrangúsággal... de ez egy más tészta! :)

2015. febr. 21. 16:56
 8/15 anonim ***** válasza:

Tény, hogy egy párkapcsolat biztonságában a legkielégítőbb, legbelsőségesebb ezt az erotikus legyőzősdit (BDSM) is megélni. De viszonylag kevés ritka mázlistának adatik meg, hogy egyeztetni tudja, illetve a párjával őszintén meg tudja beszélni a BDSM vágyait. Ezt tudomásul kell venni.


Másrészt a BDSM vágyak fizikai/szexuális kiélésén túl komoly érzelmi tartalma is van a dolognak. Nem szerelem az érzés, de olyan erős fajta vonzalom, amit könnyedén összetévesztenek vele a témában kezdők. Én általában RAJONGÁSnak hívom, mert csakugyan ahhoz áll a legközelebb, ami fajta "imádatot" a híres zenészek, sportolók, színészek stb rajongói éreznek imádatuk tárgya iránt.


Mindazonáltal a BDSM rajongás elkülöníthető a klasszikus romantikus (vanilla) érzelmektől annyira, hogy "jobb híján" párkapcsolaton kívül is simán át lehet élni egy kis gyakorlattal.

2015. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdésed, s ennek semmi köze, hogy pl. papucs lennél és férfiatlan.

Erről eszembe jutott egy videó:

https://www.youtube.com/watch?v=Bu8oRfE3ulE

:)

Mint, ahogy írod is, ezt külön lehet választani a párkapcsolattól, de, ha úgy alakulna, gondolom nem lenne ellenedre párkapcsolatban sem, csak külön kell választani a kettőt. És ettől még lehet valaki egyenlő fél és lehet rendes szex is, csak néha kéne ilyen is. Ezzel szerintem semmi gond, ha vevő erre mindkét fél.


N

2015. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
de akinek ezt van kivel megbeszélnie egyenrangú félként, nem úgy éli meg, mint ha "papucs" lenne, hanem mint aki élvezi valakinek az ennyire mély bizalmát, aki segít neki ezeket a vágyait kiélnie
2015. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!