Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg nem illik azt mondani...

Tényleg nem illik azt mondani nőknek hogy jó napot főleg idősebbnek?

Figyelt kérdés
Mert a faluban így szoktam köszönni azt látszik hogy nem tetszik nekik. Szerintem örüljenek ezek a parasztok hogy köszönök de nem? Annyira utálom ezt a falusi életet ha egyszer sikerül házhoz jutni városban pezsgőt bontok és mind megiszom. Na mindegy miért gond ez a köszönés a parasztnak?

2020. dec. 13. 16:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tetszik nekik mert nem köszönnek "idegeneknek" .

Csak a többi őslakót veszik emberszámba.

Nem rég költöztem falura ideiglenesen, ha köszönök a pénztárosnak a boltban, polgármesteriben stb csak lesnek ki a fejükből mint a birkák. Többnyire oda se néznek rám, csak maguk elé bámulnak. Ha előttük állok se néznek oda, mintha ott se lennék.

Büdös neveletlen parasztok mind, rosszabbak mint az oláh cigányok.

2021. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!