Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A családon belüli meztelenkedé...

A családon belüli meztelenkedés mennyire elterjedt nálatok? Simán sétálgattok zuhanyozás után meztelenül a házban, vagy mindig ügyeltek arra, hogy meztelenül a család ne lásson bennetek?

Figyelt kérdés

Illetve ki előtt meritek meztelenül is megmutatni magatokat a családotokon belül?


Korotokat és nemeteket is írjátok meg légyszíves! (Nem fogok priviket írni senkinek sem. Lány vagyok, nem fogok erre élvezkedni és nincsenek hátsó szándékaim a kérdéssel. Csupán kíváncsi vagyok. :))



2021. jan. 7. 15:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
86%
Simán sétálgat az egész család
2021. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Mi szoktunk egymás előtt meztelen lenni.Persze nem folyamatosan és szánt szándékkal de ha meglátjuk egymást meztelen akkor nem szemérmeskedünk.18L.
2021. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
91%
Nálunk nincs ilyen, plusz én már egyedül lakom.
2021. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Csak úgy simán nem sétálgatunk, de látjuk egymást meztelenül. Nálunk megszokott. 16L
2021. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Régen nálunk a szülői házban nem volt divat.

Én valamiért teljesen másképp lettem összerakva, imádom, ha látnak, szeretek pucéran lenni otthon, akár egyedül, akár pasival, akár ismerősökkel.

Persze tudom, kivel mit engedhetek meg...

2021. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyáltalán nincs ilyen, legfeljebb kisgyerekként látták úgy szülők, illetve ők se nagyon mutatkoztak úgy. Egyedül unokatesómmal volt, hogy láttuk egymást pucéron, bár ő meg most kezd szégyenlős lenni, engem nem zavart.

28f

2021. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Egyedül élek, szóval tökmindegy - úgyse lát senki, ha épp nincs kedvem azonnal magamra venni valamit.

28/F

2021. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt egy barátnőm , még 19 - éves koromban , aki a szüleivel , nagy szüleivel s testvéreivel és azok barátjaival , barátnőivel élt együtt . Szép nagy volt a család ( 14 ) - fő .

Ott nem mondom , hogy totál meztelenül közlekedtek a többiek előtt , de akár egy szál bugyiban pl - simán . Volt barátnőm nővére egyszer egy rövid hálóingben ment ki a konyhába este , kaját keresni . Én ott voltam barátnőmmel és beszélgettünk . Majd a nővére , kinyitotta a konyhaszekrény ajtaját s lehajolt , hogy valamit ki vegyen az alsó polcról . A csípőjéig felcsúszott a hálóingje és kint volt az egész feneke , de egyáltalán nem zavartatta magát , csak nézett rám és mosolygott .

2021. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Én fiú vagyok és meztelenül sétálok anyum meg nővérem előtt is. Ők is ezt szokták. Semmi probléma nincs belőle. Pedig idegenek előtt szégyenlős vagyok, de a saját családom előtt mégsem érzem annak a helyzetet. Ha ők rá nem tudok számítani és bízni, úgy hogy teljesen meztelenül vagyok előttük, akkor kire tudnék. Pedig szokott merevedésem is lenni és azt se érzem kínosnak előttük. Szerintem függ milyen gondolkodású a családod és ők hogy állnak a dolgokhoz. Akiknek prűd a szülei azoknál nyilván nem túl szerencsés.
2021. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Simán sétálgatunk. Én még a farkamat is szeretem közben pörgetni, még lány létemre is.
2021. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!