Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A családon belüli meztelenkedé...

A családon belüli meztelenkedés mennyire elterjedt nálatok? Simán sétálgattok zuhanyozás után meztelenül a házban, vagy mindig ügyeltek arra, hogy meztelenül a család ne lásson bennetek?

Figyelt kérdés

Illetve ki előtt meritek meztelenül is megmutatni magatokat a családotokon belül?


Korotokat és nemeteket is írjátok meg légyszíves! (Nem fogok priviket írni senkinek sem. Lány vagyok, nem fogok erre élvezkedni és nincsenek hátsó szándékaim a kérdéssel. Csupán kíváncsi vagyok. :))



2021. jan. 7. 15:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, hogy akkor én vagyok e a fura, de nem szeretem a család tagjaimat ruha nélkül látni. Én sem szoktam úgy mutatkozni. Ha valaki meztelen, akkor megvárjuk, amíg kész és csak utána megyünk a helységbe. Kivétel, amikor valaki a kádban fekszik és valamiért bemész a fürdőszobába. Akkor úgysem látszik sokminden. Kezet mosni, vagy állva WC - zni simám bemegyek ilyenkor. Ha csak állok a WC előtt, pont háttal vagyok a kádnak. Szoktam is szarkasztikusan ilyenkor mondani az éppen bent lévőnek, hogy "te most komolyan itt fürdesz, mikor valaki bent hugyozik?" persze értik a poént.
2021. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

Ebben a hidegben aztán nagyon nem! (A fűtés megy, ennek ellenére "fázós" vagyok, nehezen érezni a meleget.)


A meztelenséget alsó- vagy felső testrészre érted? Tisztálkodás keretében MINDENKI megválik a ruhadarabjaitól átmeneti időre.


Ui: a "családom" egy ERŐSEN VALLÁSOS nagymama. De nem bánom, ezt a fajta "hajlamát" szívesen megtartanám EGY ÉLETEN ÁT! (Szegény, úgyis túl idős már 88 éves. Viktoriánus kora beli erkölcsöket vall.) Mindig azt hajtogatja, hogy "ne legyek túl sokáig egyedül".

2021. jan. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%

Egyáltalán nem érzem, hogy "pártá"-ban maradnék végleg. (Túl sok érdeklődő "pasi" ismerősöm van - alakulgatnak a hétköznapi kapcsolataim.)


Üdv:

középkorú Hölgytárs (APÁCA szerettem volna lenni, de "késve" sikerült jelentkezni.)

2021. jan. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
39%
Sztem ez függ attól KI előtt meztelenkedsz. Én a szüleim előtt nem szoktam, ott mindig ügyeltem arra, hogy a fürdőszobából kijövet legyen rajtam vmi, köntös, törölköző. Mert ők is így viselkedtek. A strandon is mindig külön kabinban vetkőztünk le. A saját gyermekeim és a férjem másként hatnak rám, mive kezdettől fogva meztelenkedtünk egymás előtt, ott nem volt emiatt senki szégyenlős. Nyilván párom előtt végképp nem takargattam magamat, de így neveltük a gyerekeinket is. Mai napig is így viselkedünk, pedig már külön élünk, unokám is van. Nem jövünk zavarba, ha úgy adódik, hogy nincs rajtunk ruha, hisz vannak olyan nyári napok amikor teljesen felesleges felöltözni, olyan meleg van még a lakásban is.
2021. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk teljesen természetes a meztelenkedés,ugyan úgy mászkálok a szüleim előtt is meztelen mint a párom illetve a család előtt,így nőttünk fel. 42N
2021. máj. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Domi 2000 ***** válasza:
Mivel én a barátnőmmel élek, nálunk teljesen természetes meztelenül lenni.Otthon a szüleim előtt soha nem volt szokás. 22/F
2022. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!