Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Engedjem, hogy édesanyám...

Engedjem, hogy édesanyám temetésén fényképeket készítsenek? AZ én részemre.Rossz a memóriám, évek múlva jól jöhet.Persze nem akarom majd most nézegetni.De nem is akarom a temetést, valami celeb rendezvénnyé silányítani.

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Azért egy két közös szelfi belefér...

Anyád celeb volt?

2021. febr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez már régen is szokás volt, pár normális kép nem probléma, késöbb vissza tudod nézni, ki volt ott, stb. szerintem ezzel nincs semmi gond.
2021. febr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy szeretnéd.

Nekem furcsa lenne ilyen fotókat nézegetni.

Nem a temetésre akarok emlékezni, hanem a személyre, akit szerettem.

Az meg, hogy kijött el,ki nem, személy szerint engem nem érdekel.

Ezt mindenki maga tudja, hogy milyen indokai vannak.

2021. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Fogalmam sincs kik voltak ott a szüleim temetésén, nem is érdekel. Ha lennének képek se nézném meg őket. Fel nem fogom, te miért akarod.
2021. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Mi minden temetésen készítettünk fotókat. Szerintem semmi rossz nincs benne. Ez is hozzá tartozik a nagy képhez, csak éppen az élet vége, a finálé. Az anyumnak szokása volt a halottak is lefényképezni. Van dédijeimről és a bátyámról is kép, ahogy a koporsóban fekszenek. A bátyám koporsós képe anyu polcára ki is van rakva, ő tudja, hogy neki ez mit jelent.

Néha valakinek a szertartásra is jó emlékeznie. Csak azért, mert valaki nem érti, másnak még ez az esemény is lehet fontos és jelenthet sokat.

2021. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*at
2021. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a virágokról, a ravatalról, a kápolnáról készítettem képeket, amikor még egyedül voltam, meg amikor már elbúcsúztam azoktól, akik eljöttek.
2021. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!