Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szomszédokkal másoknak is...

Szomszédokkal másoknak is vannak problémái?

Figyelt kérdés
egy olyan kis városba költöztünk ahol csak kisbabások -családosok vannak .4 lakásos sorházak de az egyikbe albérlők laknak,rengeteget hangoskodnak 1 héten többen szolnak nekik de semmi.a kertben mindig meztelenül járnak.segítenétek?ezt az önkormányzatnál be lehet jelenteni?Tudnak ezzel valamit kezdeni? A tulaj elzárkózik mindentől.
2010. aug. 16. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet érdemben tenni.
2010. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem 10 kutya ugat egyszerre, nagyon rábasz..t.l, és kérlek ne pontozz le, ez a helyzet.

Kihívhatod a rendőrt, de körberöhögnek. Ez az, amikor az emberrel semmit nem lehet kezdeni, de tényleg zavaró! Persze, ha 10 kutya ugatna, akkor kedvedre szórakozhatnál velük folyamatosan.

Ja pucérak, ha sokat nézegeted őket még fel is jelentenek jutalomból kukkolásért és zaklatásért.

Önkormányzati bejelentgetéssel meg jobb vigyázni, mert az is per, akit bejelentesz az lesz az alperes, a per végén, ha elveszti az önkormányzat, akkor az összes költséget ráverik a bejelentőre. Ez az összes kutyaugatásos per eredménye például, a kutyák meg maradnak, a bírósági döntés után, méltányossági alapon. Szóval ha egy kutyával nem lehet kibabrálni, akkor az emberekkel tuti, hogy nem fog menni.

Esetleg költözz el, én már négyszer költöztem.

Nem akartam nagyon nyers lenni, de nem nagyon szeretem a szomszédok piszkálódását, valahogyan mindig unaloműzésnek és kényszercselekvésnek tűnik nekem.

2010. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom.. esetleg csendháborításért feljelenteni? éjszaka is hangoskodnak? ha van ügyvéd ismerösöm talán kérdezd meg öt.
2010. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor hangoskodnak, kopogj be az ajtajukon egy tűzoltófejszével.
2010. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!