Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél az ilyen kárörvendő...

Mit tennél az ilyen kárörvendő szomszédokkal?

Figyelt kérdés

Az egyik mellettünk levő szomszédunk nagyon szeretnek másnak a kárán röhögni, kitolni másokkal. Direkt a mi részünkhöz teszik a kutyasz@rt és idedobálják a cigicsikkeket. Mostanában csinálják ezt, (régebben összeszedték ha véletlenül idepottyantott a kutya).

Volt egy olyan eset tegnapelőtt, amikor idevizelt hozzánk a kutyájuk (nem is az állatra haragszom), anyum leöntötte hipós vízzel a hugyt és a szomszéd nő, aki kb. 36-40 körül lehet, ezt látva kinevette anyukámat. Lehet, hogy talán ezért csinálják, mert tudják, hogy ez minket idegesít és úgysem hagyjuk ott, nem tudom. Ma reggel viszont arra ébredtem, hogy közel az ajtónkhoz rakták a sz@rt. Régebben felszedték, mostanában NEM.

Nem tudom mit lehetne a legjobban tenni, mi hatna, hogy abbahagyják. Már arra is gondoltam, hogy esetleg én is visszaadnám nekik, de az túl gyerekes lenne szerintem és ez nem lenne megoldás. Nem tudom, hogy a feljelentés mennyire válna be.

Kérlek, aki tud valami hasznos tanácsot, segítséget, nagyon szívesen fogadom!

Előre is köszönöm!


19/L


2011. aug. 4. 07:47
1 2
 1/18 anonim válasza:
biztos nagyon unatkozhat a szomszédod.. bírom az ilyen embereket. szánalmas.-.-' amúgy először szerintem probáljatok szólni neki, a visszaadás dolog, az tényleg elég gyerekes. ha nem segít, akkor marad a feljelentés.! soksikert.
2011. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Szórjatok valami port az udvaron és szólj neki figyelmesem hogy mérget tettetek ki vigyázzon a kutyára mert valami kártevö van az udvaron és az ellen kell.

Mivel a dögjét félti inkább máshol fog tovább szemétkedni.

Amúgy ne add vissza amit csinál az ilyen emberekkel vigyázni kell,tapasztalat.

2011. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Kérdezd meg tőlük mi bajuk van veletek hogy ezt csinálják.

Lehet hogy adtatok rá okot, igaz ebben az esetben is amit csinálnak az tényleg bunkóság.

Mindenképpen próbáljatok kibékülni.

2011. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Lehet a szarral dobálózni is. tegyétek vissza szépen a helyére:D
2011. aug. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 depp81 ***** válasza:
67%
Én beletenném a kutyaszart a postaládájukba, aztán röhögnék rajtuk amikor kiveszik..
2011. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

na a mi szomszédunk pedig a csirke belet dobálja mindig át hozzánk, de anyum össze szedi és vissza dobálja.

Te is vidd vissza a szart az ajtajuk elé. Ha szólni mert,akkor majd mondjad hogy az övéké, miért nálatok legyen

2011. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
így van, mondd meg nekik, hogy elhagyták és te visszahoztad:D
2011. aug. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
A szardobálás,cirkuszolás nem jó semmire,mert még jobban el fog mérgesedni a szomszédi viszony.Normálisan megbeszélni velük a dolgokat,sokkal többre mentek,mint a szar visszadobálással.Egyébként pedig,direkt csinálják,mert látják hogy ezzel föl tudnak húzni benneteket,meg lehet ott más dolog is,ha másokkal nem,csak veletek csinálják.
2011. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Valószínű, igaza van az utolsónak, de sok emberrel nem lehet emberi módon beszélni. Azért egy próbát megér...
2011. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, jó ötleteteket adtatok!


Ráadásul szerintem azzal a családdal valami nem lehet rendben (ha tévedek elnézést). Nálunk sajnos vékonyak a falak és sok minden áthallatszódik. A fia, aki kb. 14 éves, nagyon elvan kapatva. Direkt hangosan szokta a zenét is bönböltetni, ami nagyon zavaró. A fiú anyja kiszokott menni az udvarra és hangosan beszél a telefonján, hogy mi is halljuk. Persze ha olyasmi témáról van szó, bemennek a lakásba és ott beszélik meg halkan.. Az ablakunk előtt, amikor elmennek, legtöbbször úgy is "produkálja magát", azzal a bájvigyorral. A fia, amikor jött haza egyik haverjával, az ablakunk előtt nyögte be, hogy "jujuj leöntötte a sz@rt". Tudtam, hogy mire mondta. Érdekes, hogy köszönni szépen köszönnek nekünk, de hogy ezek után miket gondolhatnak belülről.. Érdekes, cigit kérni van bőr a képén kérni a fiának anyumtól és tesómtól. Persze ők nem adnak neki. Kívülről mutatják a szépet.. Elnézést, én nem úgymondd leáztatni szeretném őket, csak nem tudom, hogy lehetnek ilyenek. Akinek rendes szomszédai vannak becsülje meg őket!! Ők azok, akik ezeket csinálják velünk, a többi szomszéd normális. Nem beszélve arról, hogy ők csak albérlők.. Kicsit könnyebb, hogy ezt most kiírtam magamból, de elvagyok keseredve, hogy miért nem lehet a másikat békén hagyni, nem szúrkálódni. Persze mi lenne, ha ezt velük csinálnák meg. Én nem kívánok nekik rosszat, de talán visszakapják ezt még a sorstól, talán nem, nem tudom. Nem is ez a lényeg, hanem, hogy változzanak meg!!

2011. aug. 4. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!