Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tartja néhány ember...

Miért tartja néhány ember csámpásan, oldalra tolva a száját beszéd közben? Azt hiszik, hogy ezzel valamit elérnek, nagymenőbbek lesznek?

Figyelt kérdés
Szerintem idétlen látvány. Szerintetek? Legszívesebben szájba vágnám, hogy álljon középre a szája. :)
2010. aug. 16. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. anyám állandóan beszólt mindenfélére, hogy hogy beszélek, hogy tartom a számat stb. Azóta kényszeresen figyelek rá, és ha zavarba vagyok, tartok attól, hogy akivel beszélek, hogy nem fogad el, akkor egyszerűen lebiggyed és nem tudok mit csinálni vele.
2010. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet eddig Kocsis Zoltánnál láttam látványosan, de ő tényleg nagymenő. :D


[link]

2010. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Ilyesmire gondolsz?

[link]


Tényleg elég idétlen, de van aki gyárilag úgy néz ki, például Milo Ventimiglia.

2010. aug. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én oldalra mosolygom. Nem tudom, miért. Amúgy szerintem nem idegesítő.
2010. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Es arra meg nem gondoltal kedves kerdezo, hogy van, aki egyszeruen ilyen es nem gondol semmit hozza, csak egyszeruen igy szuletett? Hogy ezert valakit szajbavernel, az csak a te agressziodrol tanuskodik.
2010. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
gyökérkezelést kaptak azért:-)
2010. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dellfil ***** válasza:
62%

No vajon miért? Hiszen részben meg is válaszoltad kedves kérdező! (Igaz a "válaszod" is kérdés volt egyben.) :)

Hmm... Úgy nézem, már a megoldás is vázolódik. Ettől függetlenül nem szerencsés ötlet. :) Csak azért mert Téged irritál... szájon vágni...

Jó lehet, hogy az esetek többségében valóban csak póz, manír áll a "ferde száj" mögött. De mi van ha csak valami kór, ilyen-olyan betegség áll a háttérben...

Vagy egy régi rossz beidegződés amit nem tud az illető levetkőzni?

Na jó, általában valóban az "arcoskodó" egyének szokása. Szerintem nem hisznek semmit, és valószínű tükör előtt sem gyakorolnak. Ez inkább olyasmi ösztönös grimasz lehet mint sok más az érzelmeket tükröző arckifejezés, grimasz. Minden érzelemhez járulhat egy jellegzetes forma. Ehhez a nagyképűsködéshez ez jár... :D:D:D


dellfil

2010. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. úgy beszélek mint Stallone, vagyis asszimetrikusan mozognak az ajkaim, és nem azért, mert hú de menő vagyok, hanem ugyanazért, mint Sly, ez idegi alapú.
2010. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező, de elég primitív a kérdésed.

Azért beszélek asszimetrikusan, mert ilyen vagyok, nem tehetek róla, senki sem tökéletesen szimmetrikus. Azért nem akarsz valakit megverni mert az egyik lába rövidebb?

2010. aug. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Hát ez a kérdés (vagyis inkább a magyarázata) tényleg a kérdező primitívségéről árulkodik. Én legszívesebben az ilyen gondolkozású embereket verném szájba! De mivel türelmes vagyok, nem szoktam bántani senkit. Megúsztad! :)

Egyébként én észre se veszem, ha ferdén beszélek. Onnan tudom, h volt már mikor megkérdezték miért. Mosolygáskor is az egyik oldalt feljebb húzom. (Gödröcske is csak egy oldalt van az arcomon. :) ) Nem mindig olyan, és fogalmam sincs mi váltja ki. Ez van, és kész. Nem fáj, és sztem néha még szexi is. :)

2010. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!