Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik saját kupát, érmét eladni?

Illik saját kupát, érmét eladni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem jelent annyit, hogy megtartsd, akkor miért ne? Elvégre, te nyerted.

Milyen sportág amúgy?

2021. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%
Miért akarod eladni az emlékeidet? :(
2021. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A kérdés ilyenkor az, hogy kinek kellene magyarázkodni, ki nézné rossz szemmel.
2021. márc. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Inkább értelmetlen, mint illetlenség, hiszen, te dolgoztál meg érte, másnak soha nem lesz olyan értékes, mint neked.
2021. márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dog sport díjak, de igazat megvallva nem érzem magaménak. Kicsi volt a mezőny, könnyen zsebeltem be őket. Aki versenyzett ebben a sportágban az szerintem érti miről beszélek. Viszont nem tudom illik-e eladni, hiszen más versenyzők elől vettem el a lehetőséget tulajdonképpen. De ha el tudom adni őket jó áron, akkor viszont sportszerekre tudnám fektetni a pénzt, ami nagyon jól jönne.
2021. márc. 17. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem nagyon tudom elképzelni, h ki venné meg és milyen célból.

Ha valaki házi versenyt rendez, az újakat vesz és garviroztatja, vagy ráragasztja a szükséges szöveget. Na, de így a te neveddel? Vagy ha nincs is rajtuk a neved, valami korábbi dátummal mit lehetne velük kezdeni?

2021. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy beolvasztják ezeket és új terméket gyártanak belőle.
2021. márc. 17. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!