Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A gyerekeknél/fiataloknál mi...

A gyerekeknél/fiataloknál mi ez az új baromság?

Figyelt kérdés
Amikor valaki nem tetszik nekik vagy vitáznak valakivel mindig azt mondják hogy: ki vagy te?, Te egy kis senki vagy, stb. Ezt hogy értik? Miért tartják magukat nagyobb embernek?
2010. aug. 19. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás: "a porból jött féreg magát teszi istenné... kudarca csúfos lesz a fogak tornácán"
2010. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez (sajnos) nem újdonság.
2010. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem újdonság, és nem is csak a fiatalokra jellemző... Te hol éltél eddig, lakatlan szigeten? :D
2010. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én se vagyok túl idős, csak ez most tűnt fel. :)

Amúgy mi ennek az értelme. Miért lesz valaki felsőbbrendű?

2010. aug. 19. 17:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sehogy, azt hiszik h ők valakik. ez olyanra emlékeztet mint a "mit szórakozol velem, nincs neked barátnőd?" meg hasonlók.
2010. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

sztem ez a cigányokra jellemző meg az intézetisekre,legalábbis én tölük hallom a buszon.

sok idióta tudatlan paraszt!

2010. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Akkor tisztázzunk valamit Elöször is a vidéken élő nem cigány rájuk mondják,hogy paraszt.Az a sok bunko városon aki még magát sem képes ellátni.A cigányok parasztozzák a magyarokat Te ki vagy? mert neked a paraszt bunko.Parasztoknak mindig több eszük volt mint gondolod.
2010. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
hát igen ez igaz. monduj rá énis "paraszt" vagyok, de amúgy ha valaki azt monja rám, hogy paraszt azt nem díjazom. vidéki ember. báris az, hogy paraszt elég sértő. báris nekem.
2010. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudnak normálisan érvelni és ezzel akarják palástolni, hogy buták.
2010. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap, 17:46


A kerdesben levo baromsggal, ugyanolyan baromsaggal valaszolta. "Te hol eltel? Lakatlan szigeten?"

Azt hiszem, mint majdnem minden mas, ez a "nagy duma" az angolbol jon.

Who are you/who are you to talk? You are a big nothing."

Nagyzolasi, feltunesi viszketegsegu duma. Majd kinonek belole, ha nem elobb, hat akkor mikor szajba lesznek verve egyszer-ketszer.

2010. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!