Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik országban a legelfogado...

Melyik országban a legelfogadotabb és leggyakoribb a nyilvános vizelés az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
A jobboldali sajtóban az EB kapcsán sok cikk megjelenő az egyik az amikor részeg Holland foci drukkerek egy ház falára vizelnek. Én mondjuk nem tudom mi következik ebből mert ez bármelyik ország focidrukkereibő kinézhető sőt a magyarok is simán csinálhattak ilyet külföldön csak arról lehet nem készült kép. De mégis úgy állítják be mintha a Nyugatiak is olyan bunkók lennének mint a magyarok. Bár nem hinném hogy így van ennek ellenére halottam már hogy állítólag ez Németországban meg egy pár Nyugat-Európai országban elfogadotabb dolog. Bár nálunk még a koronavírus miatti korkátozásokat sem tartották be.

2021. jún. 30. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Magyarország
Németország
Hollandia
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
szerintem sehol sem elfogadott. de nyilván minden országban vannak olyan rendezvények ahol nem megoldott a vizelés problémája. itthon május elsején az esti tabán koncerten vagy bármelyik nagy fesztiválon néhány korsó után az embernek általában nincs türelme kivárni amig bejut a mosdóba vagy a toi toi-ba. anno a budapest parádén is minden kapualjból folyt a húgy. szóval szerintem sehol sem elfogadott, inkább a szükség törvényt bont elve érvényesül.
2021. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Hollandiában iszonyat sok nyilvános WC van, pont azért, hogy akinek hirtelen kell az el tudja intézni és ne a ház falára /fa tövébe kelljen. ( [link] )

Németországban sajnos, ugyanúgy ahogy Magyarországon, nincs elég nyilvános WC. Bár én már azt is szupernek találom, hogy a Dm-ben itt van pelenkázó és WC-re is beengednek. Amúgy kb a pályaudvarokon vannak nyilvános WC-k , és max kávézó stb.

A nagyobb rendezvényeken persze beállítanak egy nagy konténer ők kialakított mellékhelyiséget mosdóval.

A nyilvános vizelés szerintem sehol nem elfogadott.

2021. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
A logikád alapján ha én lehugyozlak téged, és azt állítom, hogy te is biztosan lehugyoznál engem, ha lenne rá lehetőséged, akkor hazudik az, aki azt állítja, hogy én is akkora bunkó vagyok, mint te, mert te vagy a bunkó, én nem.
2021. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfogadott ez sehol sem.
2021. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt hol a legelfogadotabb az alábbiak közül nem az hogy melyikben teljesen elfogadott. Amelyikben a legkevésbé elutasítottabb automatikusan ott a legelfogadotabb. Egyébként mit jelent az elfogadott vagy nem elfogadott? Például Budapesten már senki meg se lepődik ha valaki nyilvánosan vizel. Nem szólnak be nem döbbenek le, ez már itt egy megszokott dolog. Hogy elítélik magukban az emberek az lehet bár az is kérdés hogy az emberek hány %-a ítéli ezt el bármennyire is arányaiban 90? 50? Még kevesebb? Itt gyakori kérdéseken sokan hoztak fel ilyen témánál bizonyos indokokat hogy miért elfogadható vagy miért érthető ez és még ők voltak többségben. Ezen kívül a férfiak hány %-a csinált már ilyet mondjuk Budapesten? Hiába egy bunkó proli dolog azért a teljesen elutasítottól manapság már messze van. Nyilván a kultúráltabb emberek általában elutasítják de más országokban lehet hogy az itteninél sokkal jobban elutasítják ezt de az is lehet hogy kevésbé.
2021. jún. 30. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!