Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Közös zuhanyzóban ciki borotvá...

Közös zuhanyzóban ciki borotválkozni?

Figyelt kérdés

Lent. Intim terület. Nem tudom lesz-e függöny. Mi a szokás, amikor mindenki lát? Két hetes tábor lesz, eléggé szőrös vagyok már 2-3 nap után, szóval mindenképpen borotválni kellene. Más hogy oldja meg? Gyantázni nem tudok, próbáltam de 2 húzás után feladtam nagyon fájt, kozmetikusra nincs pénzem. Vagy nem ciki, ha szőrös? Nekem az nem nőies, fekete a szőr. Kicsit szét vagyok csúszva, bocs. nincs kitől kérdeznem.

16L



2021. júl. 8. 18:29
 1/10 anonim válasza:
89%
Vard meg míg mindenki végez, majd utána menj. Esetleg miután mindenki alszik reggel v. este.
2021. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Milyen tábor ez, fogsz valakivel szeretkezni? Ha nem, akkor meg mi értelme lenne borotválni? A ruhán át nem lehet látni a szőrt, meg amúgy sem ciki, ha van.
2021. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes írja, ha nem vízparti tábor, ahol a fürdőruha miatt muszáj igazítani, akkor hagyd a fenébe.
2021. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sport tábor, kézilabda. Nem akarok szexelni, lehet fiúk se nagyon lesznek.
2021. júl. 8. 18:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Uszoda van. Meg szabad program, biztos lesz strandolás. Hát nem tudom.
2021. júl. 8. 18:59
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ciki. Vagy hát legalábbis én nem tenném. 1-essel értek egyet, az még valahogy kényelmesebb lehet.
2021. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
80%

Dehogy ciki!

A kérdés feltevésed alapján úgy tűnik még sosem voltál ilyen táborban. Én sportoltam régen és ma is, bizton állítom teljesen elfogadott dolog borotválkozni a zuhanyzóban. Mégis hol a fenébe kéne? Ez egy tábor, együtt lesztek egész nap. Inkább azt tartanám furának, hogy valakinek ezért az éjszaka közepén kell kimennie.

Nyugi, a többi csaj is borotválja. "Lent" is.

2021. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

#1 vagyok

Én sem tartom cikinek, mindenki úgy kezeli a privát területeit, ahogy akarja. Én csak a kérdésre reflektáltam :)

És szerintem mindenki az életében legalább 1x borotvált odalent is, szóval természetes dolog, ha valaki meg kicikiz ez miatt, annak tedd fel a borotvát a s&ggébe

2021. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
De a bugyi alatt minek?mert mellette meg értem...
2021. júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. júl. 10. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!