Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak ti hol szoktok borotvá...

Férfiak ti hol szoktok borotválkozni? /hagytok e magatokon szőrt?

Figyelt kérdés
férfiak kérdezném tőletek ti mindenhol megborotválkoztok?vagy hagytok magatokon szőrt?például:lábat borotváljátok illetve intim területen hogy álltok fan szőrt borotváljátok vagy hagyjátok ugyan ez a kérdésem far szőr iránt. is hónaljatok alatt sima vagy szőrt hagytok?

#férfi #szőr #intim terület #ciki e a szőr?
2017. márc. 6. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom csak a nemi szerve körül vágja rövidre, a hónalját szőrteleníti, illetve az arcát, de teljesen rövidre nem tudja sehol sem borotválni, mert érzékeny a bőre, csak géppel szokott végig menni rajta.
2017. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lábat borotválni? :O elég meleges
2017. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
intim helyen csupaszra,arc,mellkas.
2017. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a lábamat is borotválom.
2017. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tetőtől talpig évek óta mindent borotválok és gyantázok, a lábam és a karom is. :) Illetve a hajam kivétel, van rövid hajam.


Nekem is és barátnőmnek is ez jön be. :)

2017. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak végigfutok zuhany alatt, észre se veszem, 1 perc se. Két hónaljon végighúzom, meg hason és annyi, intim területen nem nő, se mellkason.
2017. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hónalj, fanszőrzet, néha a fenekemen is azt a keveset, ami van. Máshol nem nőtt soha.
2017. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!