Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Közös zuhanyzóból melyiket...

Közös zuhanyzóból melyiket tartod a legideálisabbnak? Válaszfalas, függönyös, válaszfal nélküli nyitott? Kort, és nemet is írj?

Figyelt kérdés
zuhanyzó, tusoló

2021. júl. 10. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Én a falakat szeretem...valahogy megnyugtatnak...
2021. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Válaszfalas természetesen. Nem kell szó szerint falnak lennie, de merev, átlátszatlan legyen. F, 40+. Függönyös közös zuhanyzót egyébként nem is emlékszem, hogy láttam volna valaha.
2021. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem feltétlen fal, csak ne lehessen átlátni és legyen nem átlátszó ajtó. Ha még az ember lába, esetleg feje teteje látszik, belefér. Ilyen közösségi zuhany sajnos kevés van. Lehet az én bajom, de nem szeretek mások előtt meztelenkedni, hozzám hasonlókra pedig nem gondolnak. Így én rohadjak meg, de egy uszodában is az úszónadrágban fürdök. Megmosok ugyan úgy mindent, csak nehezebb, gatya velem együtt fürdik, aztán törölközik. Öltözőben pedig véglegesen megtörölközök, mert nyilván alatta nem lehet. Mondjuk nem csak én csinálom, láttam bőven másokat is így. De olyat is, aki ügyesen a törölközőt feszítette ki, így valamennyire takarva volt. Semmi előnyét nem látom a nyitottságnak, kivéve ha valakinek a cél a másik kukkolása. 24f
2021. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy szégyenlős, akkor sem kellemes, ha a szomszéd átspriccel, pl. mert erősen folyatja a vizet és magasabb nálad.
2021. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a kérdést már megint az a perverz idős férfi írta szokás szerint!
2021. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
#3 Zuhanyfülkén még nem láttam ajtót, esetleg függönyt (nem elválasztót).
2021. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Én voltam már, ahol amolyan félajtó volt. Hasonló, mint sokszor a publikus WC-ken vagy boltokban az öltözőfülke, csak gondolom vízálló.

Meg kempingezőhelyeken is normálisabb szokott lenni (legalábbis ahol eddig voltam), ajtóval volt ellátva. Még egy rosszabb fajtában is, ahol a zár lényegében te magad voltál, mert befele nyílt, zár meg sehol.

Függöny is jobb mint a semmi, de nem a legjobb megoldás sajnos.

De mint uszoda, iskola (mondjuk senki nem használta, nem is csodálom) és sok helyen esetek többségében valóban semmi nincs, csak jobb esetben egy sima válaszfal.

2021. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
74%
Válaszfalas.
2021. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Ideálisnak? Nem kell nekem semmi fal... viszont azt ideálisnak tartanám, ha fennhagyná mindenki a gatyáját. Én aztán nem izgulok 3aszokra, és nem is hiányzik, hogy beletolják a rondájukat a látóterembe. Szőrős lábakra se kíváncsi az úristen se...
2021. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

3#

Nem tudom hogy hova szoktál menni de nálunk még az öltözőben is ottvan együtt minden nélkül minden.

Konkrétan nincs csak vc fülke, azon sincs zár.

2021. júl. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!