Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hétvégén nem illik felhívni...

Hétvégén nem illik felhívni egy sportegyesületet?

Figyelt kérdés
Ha érdeklődni szeretnék róla. És hétfőn már edzés van szóval egy nappal hamarabb kéne beszéljek velük.

2021. nov. 21. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Illik, csak nem vsz., hogy felveszik.
2021. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az edzőnek is van hétvégéje. Hívd fel holnap reggel, gondolom este vagy délután van az edzés.
2021. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dzsoki ***** válasza:
37%
Nem értem a kérdést!Amikor vasárnap meccs van,nem fogják felvenni,mert a pályán vannak.Menjél oda!Meccs után felveszik,de miért telefonálnál,ha élőben is kimehetsz?Holnap,meg elmész az edzésre,ahogy megbeszéltétek.Továbbra sem értem a kérdést!
2021. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha felveszik hétvégén, akkor nyilván foglalkozik akkor éppen valaki a telefonokkal. Ha nem veszik fel, akkor sem illetlenség, csak nem tudod megkérdezni, amit akartál. Ha viszont nem az egyesület telefonja, hanem egy edző, munkatárs saját száma, azt nem illik hétvégén hívni (kivéve, ha már ő az edződ, és mondjuk szólni akarsz, hogy nem tudsz hétfőn edzésre menni).
2021. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm:)
2021. nov. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!