Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Koreában miért dobálják...

Koreában miért dobálják tojással a "bűnösöket"?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy így elsőre ez nagyon fura kérdésnek tűnik, viszont komolyan egyre jobban érdekel ennek a háttértörténete. Aki kicsit jártasabb kdramak terén és jó pár koreai sorozatot látott, biztos belefutott már ilyesfajta jelenetbe, mikor is emberek tojással dobálják az bűnelkövetőket. Rákerestem, viszont nem jutottam sokra, hogy mi lehet ennek az oka. Persze az is előfordulhat, hogy igazából nincs semmilyen magyarázata, csak akkor is kíváncsi voltam mégis miért pazarolnak ételt ilyenre :/

2021. nov. 24. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Lehet záptojással mert az büdös. Megérdemlik a bűnösök.
2021. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Gondolom nem északon...

[link]

2021. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell olyan messzire menni, szerintem ugyanazért, mint most megdobálják a homofóbok a pride-ot, focimeccsen a "szurkolók" az ellenfél játékosait vagy a tüntetők a rendőröket.
2021. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

"Lehet záptojással mert az büdös. Megérdemlik a bűnösök."

Akkor téged is meg kellene dobálni záptojással, hiszen megérdemled. Hiszen bűnös vagy te is, nemdebár?

2021. nov. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Úgy értettem hogy bűnöző. Szóval olyan aki nemkívánatos a társadalom számára...na.
2021. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!