Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nincs igazam? (kérdéstúlrövid)

Nincs igazam? (kérdéstúlrövid)

Figyelt kérdés
Amikor reggelente megyek be az iskolába minden tanárnak köszönök akit meglátok a folyosón, de a legtöbb levegőnek néz -.- vagy nagyban dumál ... Tőlünk elvárják hogy köszönjünk meg rendesen viselkedjünk, de szerintem ennek a köszönés dolognak kölcsönösnek kéne lennie... néha megalázva érzem magam amikor a falnak köszönök... Most ők tényleg megtehetik ezt csak azért mert idősebbek és a tanáraink? .. Pfff...
2010. szept. 5. 19:20
 1/8 Kokas Lajos ***** válasza:
100%
Köszönj, feltünően hangosan, azt nem lehet figyelmen kívül hagyni. A sima köszönésre gyakran az a válasz, hogy bocs nem hallottam. Sajnos sokszor tapasztaltam, hogy az emberek, csakk elmorzsolnak egy köszönést, vagy tényleg levegőnek nézik egymást, mint ahogy te is tapasztaltad.
2010. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 orsybaba88 ***** válasza:
100%
én falun lakom, ahol mindenkinek köszönni kell. és minden nap ezzel szembesülök. ha halkan köszönsz, nem hallják meg, mert beszélgetnek (és bepanaszolnak anyukádnak, mert nem köszöntél). ha hangosan köszönsz, akkor zavarod a beszélgetést (és szintén bepanaszolnak). de egyik esetben sem köszönnek vissza. ha nem köszönsz, akkor meg te vagy a bunkó. ????? úgyh teljesen átérzem ezt a helyzetet, de nincs rá megoldás. sajna:(
2010. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Jajj a tanárok alapba nagyot képzelnek magukról, mert nekik DIPLOMÁJUK van, külön élnek meg minden.

Leszarnak minket, mint állat nekik külön WC jár amit mindennap 5x takarítanak mi meg menjünk ki a bokorba, mert nincs WC, olyan koszos be se lehet lépni. Öltöző sincs, de a tanároknak van! Mi öltözzünk kinnt a FOLYOSÓN, (NEM VICC!!!) Ők meg bennt a fasza kis zárt helyen ahol senki nem látja meg a cicijüket! Jah és az öltöző zárt ám és még a szekrényüknek is van normális zárja nehogy elvigyé a mobiljukat vagy a pénzüket, de a mienkét vihetik, mert még szaros zárat sem kaptunk a szekrényeinkhez! És mikor ezt monjuk vagy megígérik, de csak szó marad vagy mi vagyunk a seggek!

De azért kussoljunk!

Na meg még azt bírtam mikor a másik osztály mindig kinnt lógott az udvaron meg csak Isten tudja megmondani hol, mert órára nem jártak, mi benn szoptuk a f@aszt a büdös-dohoz ablaknélküli teremben és azt sem monták, bá! És még képesek voltak csodálkozni, hogy UTÁLJUK ŐKET!

De ne félj majd ha öregek lesznek és nyugdíjba mennek elvárják ám, hogy itthon dolgozz, hogy Ők nyugdíkodhassanak... (Amit a bérekből most levonnak nyugdíat az megy a mostaniaknak és ez sajna akkor is így lesz).


Na nekem kb ez a véleményem a tanárokról. Úgy érzem lenéztek, mert még tanulok.(Mintha Ők tanárnak jöttek volna ki Anyu hasából) Arra nem gondoltak hogy esetleg majd nekem is lehet diplomám vagy esetleg 1000x jobb munkám és fizetésem majd mint nekik, csak lenéztek minket.

Meg azt is bírtam mikor neki szar napja volt akkor nekiáltt ordítozni, mert NEKI SZAR napja van! És mikor nekem van szar napom, mert egész nap (gyakorlaton) gürizek a büdös-dohos ablaknélküli LUKBAN és rohadt fáradt vagyok ehhez akkor is KUSS a nevem!!!!!!!!!!!!


Nagyot csalódtam és legtöbbet a tanárokban. És mi a kifogás? Nem volt időm. Pl.: Ha ígértek valamit.

Na jó nem idegesítem fel magam, de sajnos nekem ilyen szar tapasztalatom van 90%-ukkal... Köszönés az lófitty, mi szarok, SENKIK! Igazgató ezt is meg is mondta Ti SENKIK vagytok! De a nyugdíj majd kell...

Tisztelet a kivételnek!

2010. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van!
2010. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor köszönsz veregesd jól hátba...,ha igy nem vesz észre akkor sehogy!!
2010. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A köszönés az emberiség legnagyobb baromsága, én pénzzel büntetném. Miért nem lehet csak úgy odamenni valakihez és közölni vele, hogy mit szeretnék? Miért kell ilyen álszent dolgokat csinálni, hogy azoknak is köszönni akiket valójában nem is ismerünk vagy kedvelünk?
2010. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20:29-nek!


Köszönés az gondolom azért alakult ki, mert régen így tudták csak az emberek kifejezni, hogy szólni akarnak, és így azt is tudták, hogy kihez. (Amikor még nehezen tudtak beszélni, mikor kialakult a beszéd). És gondolom ezért, de én szeretek köszönni, de azt már kevésbé, ha nem köszönnek vissza, na mert az már nagy tahóság!

2010. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20:29 Igazad van,teljesen.
2010. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!