Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Aki nem hallgatja meg a...

Aki nem hallgatja meg a másikat, azzal, hogy lehet békülni?

Figyelt kérdés

Mindenkivel meg kell beszélni mindent, inkább, minthogy haragban legyünk ne beszéljünk, sokszor már nem is tudjuk kinek volt igaza, és min vesztünk össze, csak valamin.

Van valami vita, összetűzés, és van sok ember, aki meg sem hallgat, elmondja amit akar, és lenyomja a telefont, ott hagy, belevág a szavadba, nem érdekli stb.

Na, az ilyen emberrel mégis hogy a .......... bánatban beszéljek, aki nem hallgat végig, elmondja a magáét, és nem érdekli a másik ember.

Az ilyen milyen ember, miért teszi ezt? Nem képes elfogadni, hogy másnak is lehet igaza?


2010. szept. 6. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod az a helyzet, hogy én is szeretném erre tudni a választ. Igaz, jobb nem haragban lenni, de ha hülye valaki, haljon meg...
2010. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam már ilyen, vannak akik a legnagyobb jóindulat mellett, állítólag, sem beszélnek egy nyelvet! Vagy nem képesek, akarnak erőt venni magukon. Ez van sajnos!
2010. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek kell békülni? Nem kell. És haragudni sem kell. Csak engedd, hogy a többiek is játszanak a maguk módján. Elég, ha elviselitek egymást.
2010. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
H anagyon bant es tovabbra is baratkozni akarsz ezzel az emberrel, irj levelt, emailt. Ird le gondolataidat. Ne tamadj, csak szep nyugin ird le hogy te miert gondolod, hogy neked van igazad. Probald ravexzetni, hogy lehetseges hogy o a hibas. Mikor valamit, valakit kritizalunk, akkor mindig hozza kell adni, hogy miert es egy megoldast is. Az uj mutogatas nem eleg hogy egy effektiv kommunikaciohoz.
2010. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jobb kétdésem van! Miért akarsz az ilyennel kibékülni? Ugyanis nem érdemes rá vesztegetni az idődet... Aki a legbiztosabb valamiben, az téved egyben a legnagyobbat, márpedig ez a makacs, nem empatikus emberekre jellemző.
2010. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!