Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon bosszantó, hogy az...

Nagyon bosszantó, hogy az emberek egyre kevésbé tisztelik meg a másikat a pontossággal és az ígéretek betartásával. Elképesztően megváltozott az emberek többségének viselkedése az elmúlt 10 évben. Te is így látod?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. De nemcsak ez változott meg. Az emberi kapcsolatok sem érnek túl sokat. A párkapcsolatokról nem is beszélve, manapság már napi rutinná válik, hogy megcsalják egymást.
2011. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt ezzel gondom... Persze ha valaki órákat késik, az azért gáz, de 10-15 percbe senki nem hal bele. Nekem, ha valamit ígérnek, általában betartják, de nem nagyon kérek másoktól semmit, és én sem szoktam ígérgetni. A kapcsolataim meg rendben vannak.
2011. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ez nem igaz. Én azt látom, hogy van egy réteg, aki panaszkodik. De valójában semmivel nem rosszabb ez a világ, mint ami régebben volt. Legjobban az mutatja, hogy 10-20-100 éve is ugyanilyen problémáik voltak egyeseknek a társadalommal, és a végét jósolták. Milliószor vége kellett volna már legyen, ha mind igaz lenne.

Mindig is voltak lelkiismeretes és megbízhatatlan emberek. Az, hogy valaki mit lát, attól függ, milyen emberekkel veszi körül magát.

Tipikus, amikor itt írják sokan, hogy milyen gázak az emberek, mert a fb üzenőfal csak butaságokkal van tele. Érdekes, mert pl. az én üzenőfalamon nagyrészt értelmes dolgok vannak.

Mert nem a világ gáz. Hanem azok az emberek, akikkel körülveszed magad.

2011. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez meg a másik, hogy azzal jönnek hogy jajj milyen hülyék az emberek. Tény, vannak hülyék, de nem kell velük foglalkozni. Én pl. csak értelmes emberekkel veszem körül magam, ha összeakadok pár hülyével, azokon meg jót nevetek, hogy igen, ilyen is van... A panaszkodásnak meg semmi értelme, attól senki nem fog megjavulni.
2011. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!